مدیرعامل بانک رفاه کارگران:

پیشرفت جامعه در گرو نظام آموزشی پویا و معلمان فرهیخته و متعهد است

دکتر اسماعیل للـه‌گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران طی پیامی، فرا رسیدن روز معلم را تبریک گفت.

پیشرفت جامعه در گرو نظام آموزشی پویا و معلمان فرهیخته و متعهد است

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است: 

دوازدهم اردیبهشت ماه مصادف با شهادت استاد شهید مطهری و روز معلم را گرامی می داریم و از تلاش های صادقانه معلمان عزیز قدردانی می کنیم.

در عصر کنونی نقش علم و دانش در زندگی بشر بسیار مهم و حیاتی است. کانون محوری آن، آموزش و پرورش و هدف اصلی آن تعلیم و تربیت سرمایه های انسانی است که آنها را برای ساختن آینده و جامعه ای بهتر مهیا می کند.

معلمان، انسان هاى فرهیخته، شریف، آگاه و وظیفه شناسى هستند که با تعهد، عشق و دلسوزى، بستر پرورش استعدادها و مسیر هدایت و تکامل افراد را آماده می کنند. آنها با هنرمندی و ظرافت خاصی، بنیان همبستگی اجتماعی را با عناصری نظیر پیشرفت، توسعه پایدار، تعالی انسانیت و صلح و دوستی پیوند می زنند.

بدون شک جامعه ای سربلند و افتخار آفرین است و می تواند مسیر رشد و پیشرفت را با موفقیت طی کند که نظام آموزشی پویا و معلمانی آگاه و متعهد داشته باشد.

خدای بزرگ را شاکریم که در کشور عزیزمان ایران، معلمانی فرهیخته و انسان سازی داریم که در راه تعلیم و تربیت و پرورش نوجوانان و جوانان کشور صادقانه تلاش می کنند. قدردان همه این تلاش ها هستیم و مقام والای معلم را پاس می داریم.

این روز فرخنده را به معلمان فداکار کشورمان صمیمانه تبریک عرض می نمایم و از خداوند سبحان برای این قشر ساعی آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون در رسالت خطیری که بر عهده دارند، مسئلت می کنم.

اسماعیل للـه‌گانی

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها