فوری/ سهمیه کارت سوخت تغییر کرد؟

مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی اعلام کرد:از تابستان تا الان روال بدین شکل است که در هربار سوخت‌گیری امکان دریافت بیش از ۴۰ لیتر وجود ندارد. این موضوع جدیدی نیست و از تابستان روال در کل کشور به همین شکل بوده است.

فوری/ سهمیه کارت سوخت تغییر کرد؟

جعفر سالاری نسب تاکید کرد: در هیچ کجای کشور به جز سیستان و بلوچستان و کرمان طرح کدینگ اجرایی نشده است. اگر مالکین خودرو برای سوخت‌گیری دچار مشکل شده‌اند، قطعا جایگاه‌ها تخطی کرده‌اند. وی اظهار کرد: نظارت ویژه‌ای روی جایگاه‌های سراسر کشور وجود دارد. اگر گزارش تخلف اعلام شود با جدیت پیگیری خواهیم کرد.

وی بیان کرد: در روز‌های اخیر درحالی که حجم مسافرت‌ها بالا بود، اما با گزارش تخلف یا مشکل خاصی در حوزه سوخت‌گیری مواجه نبودیم. او گفت: موضوعی که در روز‌های اخیر مطرح شد این بود که به‌طور مثال مالک خودرویی در استان قم نتواند از کارت سوخت خود در استان دیگری استفاده کند که چنین چیزی به‌هیچ عنوان صحت ندارد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی اعلام کرد: هیچ سیاست جدیدی اعلام نشده و شرایط مانند گذشته است.

وی اظهار کرد: از تابستان تا الان روال بدین شکل است که در هربار سوخت‌گیری امکان دریافت بیش از ۴۰ لیتر وجود ندارد. این موضوع جدیدی نیست و از تابستان روال در کل کشور به همین شکل بوده است.

کارت آزاد جایگاه‌ها

وی ادامه داد: کارت آزاد در تمام جایگاه‌ها وجود دارد. مالک خودرو می‌تواند هم از کارت خود و هم از کارت جایگاه استفاده کند و مشکلی وجود ندارد. هیچ اتفاق جدیدی رخ نداده است.

سالاری نسب درباره آخرین نتایج اجرای طرح کدینگ در استان سیستان و بلوچستان، گفت: این طرح به صورت پایلوت و در بعضی شهر‌ها از جمله زاهدان و زابل اجرایی شده است. می‌تواند شلوغی جایگاه‌ها و سوءاستفاده از کارت‌های شخصی را مدیریت کند.

او گفت: با اجرای این طرح استفاده از کارت سوخت مدیریت می‌شود. این طرح به بقیه استان‌ها ارتباطی ندارد. اکنون به صورت پایلوت و تنها در این شهر‌ها اجرایی می‌شود تا نتایج آن مورد ارزیابی قرار بگیرد.

به گفته وی اگر مالکین خودرو با تخلفی در جایگاه‌ها مواجه شدند می‌توانند با سامانه پاسخگویی ۰۹۶۲۷ و یا با شماره تلفن ۰۲۶۳۲۵۴۲۵۱۷ تماس بگیرند و قطعا این موضوع در زمانی کوتاه پیگیری خواهد شد.

منبع: ایسنا

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها