نشست هم اندیشی مدیرعامل بانک توسعه تعاون با مشتریان برتر ارزی بوشهر

نشست هم اندیشی مدیرعامل بانک توسعه تعاون با مشتریان برتر ارزی استان بوشهر برگزار گردید.

نشست هم اندیشی مدیرعامل بانک توسعه تعاون با مشتریان برتر ارزی بوشهر

محمدشیخ حسینی در نشست هم اندیشی با حضور مشتریان برتر ارزی شعبه مرکزی استان بوشهر با اشاره به تحولات رخ داده در شکل خدمات رسانی این بانک به مشتریان ارزی ، تاکید کرد: در طراحی سبد محصولات جدید برای بانک ، نظر مشتریان ارزی بانک به طور ویژه شنیده و نظرات سازنده آنان در برنامه های کلان بانک در نظر گرفته خواهد شد.

وی با بیان این که خرد جمعی، جایگاه ویژه ای در اداره کردن امور سازمانی این بانک دولتی دارد، اظهار کرد: نظرات مشورتی و سازنده مشتریان شرکتی و ارزی بانک می بایست توسط همکاران امور بین الملل با درنظر داشتن قوانین و مقررات ، مسائل حقوقی و سیاستهای ارزی بانک مرکزی ، بصورت جداگانه در سیاستهای اعتباری جاری بانک در سال آتی لحاظ شده، تا فعالان اقتصادی استان در امور بازرگانی و تجارت بتوانند از ظرفیت های موجود بانک بهره مند شده و از خدمات متنوع بانک استفاده نمایند .

مدیرعامل بانک توسعه تعاون با اشاره به استمرار نوآوری درارائه خدمات خاطرنشان کرد: بر خلاف عده ای که به طور پیوسته در حال سیاه نمایی علیه نظام بانکی هستند، کارکنان بانک ها به ویژه بانک توسعه تعاون با شفافیت در تمامی امور جاری از هر گونه کوششی برای کمک به توسعه کشور و ارائه خدمات بانکی به مشتریان دریغ نخواهند کرد.

شیخ حسینی با اشاره به اینکه استان بوشهر یکی از استانهای ویژه در کشور بوده و از لحاظ اقتصادی و بازرگانی ظرفیت ها و پتانسیل تولید بالایی دارد ، افزود : می بایست زنجیره خدمات ارزی در شعب استان دیده شود تا تمامی خدمات و محصولات بانک به صورت یکپارچه و پیوسته به مشتریان برتر ارزی استان ارائه شود.

وی در پایان اضافه کرد : به‌منظور تسریع و تسهیل فرآیندها در واحدهای ارزی بانک توسعه تعاون، با تعاملات مؤثری که صرافی بانک توسعه تعاون و کارگزاری‌های ارزی طرف همکاری، در حال انجام است، زمینه‌های بیشتری برای ارتقای این فعالیت‌ها برای مشتریان شاخص ارزی بانک در استانها تا پایان سال جاری فراهم خواهد شد.

گفتنی است در این نشست هم اندیشی رییس شعبه مرکزی بوشهر و همچنین تنی چند از مشتریان برتر ارزی این شعبه نقطه نظرات ، مسائل و مشکلات خود در حوزه امور گمرکی ، خدمات بانکی و بازرگانی را با مدیرعامل بانک توسعه تعاون در میان گذاشتند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها