رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران مطرح کرد:

تبدیل ایده‌های مطرح شده در کنفرانس به تکنولوژی‌های جدید

رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: سومین کنفرانس فولادسازی فولاد هرمزگان کاملا تخصصی است و در آن شاهد گرد هم آمدن تعداد زیادی از متخصصان این حوزه هستیم که می‌توان ایده‌های مطرح شده را در آینده به تکنولوژی تبدیل کرد.

تبدیل ایده‌های مطرح شده در کنفرانس به تکنولوژی‌های جدید

بهرام سبحانی در حاشیه سومین کنفرانس فولادسازی و ریخته‌گری مداوم شرکت فولاد هرمزگان در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی بیان کرد: ویژگی که سومین کنفرانس فولادسازی فولاد هرمزگان در مقایسه با سایر کنفرانس‌های فولادی دارد، این است که کاملا تخصصی است و در آن شاهد گرد هم آمدن تعداد زیادی از متخصصان  این حوزه هستیم.

وی افزود: طبیعتا افرادی که در این زمینه نیز از تخصص برخوردار هستند به این کنفرانس آمده‌اند که ازجمله آن‌ها می‌توان به دانشگاهیان، تامین‌کنندگان ماشین‌آلات و تجهیزات و نیز افرادی که در ارتقا و نوآوری تکنولوژی نقش دارند، اشاره کرد.

رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران خاطرنشان کرد: جمع شدن افراد خبره در سومین کنفرانس بین‌المللی فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد هرمزگان موجب ایجاد یک پتانسیل قابل توجه شده است که از میان آن‌ می‌توان نتایج بسیاری حاصل کرد.

سبحانی در پایان تصریح کرد: مباحث فنی و علمی مطرح شده در این کنفرانس می‌تواند در رفع مشکلات صنعت فولاد و نیز ارتقای وضعیت تولید فولاد کمک کند. همچنین در این کنفرانس بحث فولاد سبز در کشور و دنیا مطرح شده است. در همین حال می‌توان ایده‌های مطرح شده را در آینده به تکنولوژی تبدیل کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها