آغاز به کار سومین کنفرانس بین‌المللی فولادسازی فولاد هرمزگان

سومین کنفرانس بین‌المللی فولادسازی و ریخته‌گری مداوم شرکت فولاد هرمزگان با حضور جمعی از مدیران شرکت‌های فولادی، متخصصان، دانشگاهیان و شرکت‌های دانش‌بنیان در فرهنگسرای طوبی بندرعباس آغاز شد.

آغاز به کار سومین کنفرانس بین‌المللی فولادسازی فولاد هرمزگان

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، با حضور اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت فولاد هرمزگان، اعضا و رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، روسای دانشگاه‌های استان هرمزگان، مدیران شرکت‌های مطرح فولادی کشور، شرکت‌های دانش‌بنیان، دانشگاهیان، صنعتگران و کارشناسان فولادی کشور، سومین کنفرانس فولادسازی و ریخته‌گری مداوم و نمایشگاه شرکت فولاد هرمزگان در فرهنگسرای طوبی شهر بندرعباس شروع شد.

در این کنفرانس بیش از 700 نفر از اهالی صنعت فولاد کشور حضور دارند و بیش از یکصد مقاله در حوزه‌های مختلف فولادسازی و ریخته‌گری مداوم و به ویژه فولاد سبز ارائه شده است که 20 مقاله به صورت حضوری و کارگاه ارائه خواهد شد و مابقی به صورت پوستر و چاپ در کتابچه کنفرانس در دسترس همگان قرار  خواهد گرفت.

در کنار برگزاری همایش، نمایشگاه جانبی شرکت‌های فولادی و شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشگاه‌های استان هرمزگان برگزار می‌شود که محفلی برای معرفی شرکت‌های دانش‌بنیان و گفت‌وگو میان مدیران فولاد هرمزگان و نخبگان صنعت فولاد فراهم شده است.

لازم به ذکر بوده کنفرانس فولادسازی و ریخته‌گری مداوم شرکت فولاد هرمزگان تا چهارم بهمن ماه در فرهنگسرای طوبی شهر بندرعباس ادامه خواهد یافت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها