چند انتصاب جدید در شرکت بیمه سرمد

طی احکامی جداگانه از سوی مدیر عامل بیمه سرمد سرپرست حوزه مدیرعامل، سرپرست مدیریت امور شعب و نمایندگان و مدیر روابط عمومی شرکت منصوب شدند.

چند انتصاب جدید در شرکت بیمه سرمد

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، مدیرعامل بیمه سرمد در احکامی جداگانه سید رازق بهیارمقدم را به عنوان مشاور مدیرعامل و سرپرست حوزه ریاست و حامد فرشباف ماهریان را به سرپرست مدیریت شعب و شبکه فروش بیمه سرمد منصوب کرد.همچنین در حکمی دیگر کمال زارعی که پیش از این سرپرست حوزه مدیرعامل بود به عنوان مدیر روابط عمومی این شرکت منصوب شد.

علاوه بر این، در احکامی از سوی سید محمد مهدی بهشتی نژاد، حسین کربلایی حاجی سرپرست مدیریت برنامه‌ریزی تعالی سازمانی، اشکان مستجابی سرپرست مدیریت حقوقی و امور قراردادها، فرشاد پوریوسفی سرپرست مدیریت فناوری اطلاعات، یاسر فرهی سرپرست مدیریت سرمایه انسانی و مرتضی مختاری سرپرست مدیریت بیمه‌های اتکائی و بین‌الملل به مدیریت مجموعه تحت امرشان منصوب شدند.

از جمله سوابق مدیریتی بهیارمقدم می‌توان به مدیریت منابع انسانی هلدینگ معلم و معاونت حوزه وزارتی وزارت امور اقتصادی و دارایی اشاره کرد.

حامد فرشباف ماهریان نیز عضویت هیأت عامل و مدیریت امور شعب نمایندگان و همچنین مدیر بازاریابی شرکت بیمه حافظ و سمت های اجرایی چندین شرکت دیگر را در کارنامه خود دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها