عبداله خانی مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا:

بدنبال ایجاد ارزش افزوده حداکثری از فرصت های تهاتر درون گروهی شرکت‌ها هستیم

عبداله خانی مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا: بدنبال ایجاد ارزش افزوده حداکثری از فرصت های تهاتر درون گروهی شرکت ها هستیم.

بدنبال ایجاد ارزش افزوده حداکثری از فرصت های تهاتر درون گروهی شرکت‌ها هستیم

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع شیر ایران (پگاه) به نقل از پایگاه اطلاع رسانی هلدینگ آتیه صبا؛ نخستین نشست هم اندیشی ایجاد اتاق تهاتر هلدینگ آتیه صبا با حضور محمد عبداله خانی رییس هیات مدیره، معاونین، مدیران آتیه صبا و مدیران عامل شرکت های تابعه در هلدینگ آتیه صبا برگزار شد. محمد عبداله خانی رییس هیات مدیره هلدینگ سرمایه گذاری آتیه صبا با اشاره به فرصت های تهاتر که از طریق معاونت رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دنبال می شود، تصریح کرد؛ در هلدینگ به دنبال احصای بهینه فرصت ها و ظرفیت های بالقوه شرکت های تابعه هستیم.

رییس هیات مدیره هلدینگ سرمایه گذاری آتیه صبا همچنین خاطرنشان کرد: در مجموعه آتیه صبا به عنوان یک بنگاه اقتصادی، حداکثر سازی سود و ایجاد ارزش افزوده بیشتر از فرصت های تهاتر درون گروهی شرکت های تابعه را دنبال می کنیم.در ادامه نشست ضوابط و چگونگی تهاتر اموال مازاد و غیرمولد و همچنین روش های۴ گانه پیشنهادی وزارت رفاه، کار و تعاون اجتماعی در خصوص تامین مالی پروژه های در حال انجام شرکت های زیر مجموعه این وزارت خانه توضیحاتی ارائه شد.

در این جلسه مدیران عامل شرکت های تابعه در خصوص فرصت ها و چالش های تهاتر به بحث، گفت و گو و تبادل نظر پرداختند. شایان ذکر است در خصوص اعتبار مالیاتی پروژه های تحقیق و توسعه در جهت بهره برداری حداکثری شرکت های تابعه از این ظرفیت به منظور کاهش هزینه های پروژه ها از سوی کارشناس معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری نیز در این جلسه مطالبی ارائه شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها