دوره مبارزه با پولشویی در بیمه تعاون برگزار شد

دوره مبارزه با پولشویی با هدف افزایش سطح آگاهی و دانش کارکنان و همچنین ارتقای توانمندی کارکنان مشمول قانون مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم برگزار گردید.

دوره مبارزه با پولشویی در بیمه تعاون برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، در راستای الزام قانونی برای شرکت های بیمه مانند سایر نهادهای مالی و نیز رسالت شرکت بیمه تعاون مبنی بر ارائه خدمات سالم و با کیفیت دوره مبارزه با پولشویی در سه سطح کارشناسان شعب، مدیران شعب وروسای ادارات ومعاونین و نیز معاونین مدیران و در سطح مدیران به مدت 8 ساعت برای هرکدام از سطوح مورد نظر در سال جاری از شهریور ماه آغاز و با اعلام به مرکز اطلاعات مالی و نیز هماهنگی با مدیریت مبارزه با پولشویی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران برگزارگردید.

در این دوره آموزشی که با حضور کارکنان و مدیران ستادی و تدریس جناب آقای دکتر محمود گنج بخش عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی برگزار گردید آموزش های مصوب سرفصل و درسنامه مرکز اطلاعات مالی وزارت امور اقتصاد ودارایی وقانون مبارزه با پولشویی ونیز آئین نامه اجرائی ماده 14 الحاقی قانون مبارزه با پولشویی مطالب مورد تدریس قرارگرفت و کارکنان افراد مشمول در سطح مقدماتی با مباحث مورد نیاز این بخش آشنا شدند.

راشد رستمیان رئیس اداره بازرسی و مبارزه با پولشویی بیمه تعاون ضمن اشاره به اهمیت مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم درصنعت بیمه در خصوص اهمیت برگزاری این دوره بیان کرد: این دوره آموزشی با هدف ارتقاء سطح دانش همکاران در این بخش و درمبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم و در راستای الزام قانونی و رسالت شرکت برگزار گردید و مباحث کلیدی این بخش در صنعت بیمه همگام با استانداردهای داخلی و روز دنیا مورد آموزش وبررسی قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: تلاش خواهیم نمود این دوره ها را با توجه به برنامه ریزی انجام شده در سطح نمایندگان و شبکه فروش نیز برگزار نمائیم.

گفتنی است آزمون تخصصی این دوره برگزار و به شرکت کنندگانی که موفق به قبولی شوند گواهی حضور در دوره ارائه خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها