بازدید سرزده مدیرعامل بانک دی از مدیریت امور املاک

مدیرعامل بانک دی در بازدیدی سرزده از مدیریت امور املاک، ضمن گفتگو با مدیران و کارشناسان این حوزه، در جریان آخرین اقدامات این مدیریت برای واگذاری املاک تملیکی و مازاد بانک قرار گرفت.

بازدید سرزده مدیرعامل بانک دی از مدیریت امور املاک

به گزارش روابط عمومی بانک دی‌؛ علیرضا قیطاسی، مدیرعامل بانک، در این بازدید ضمن بررسی برخی از پرونده های املاک تملیکی و مازاد گفت: پیگیری و تعیین تکلیف پرونده های املاکی که دارای مشکلات حقوقی و ثبتی هستند باید در اولویت مدیریت امور املاک باشد تا با رفع موانع حقوقی تسهیل در فروش این املاک صورت پذیرد. 

وی افزود: تمامی اقدامات مدیران بانک در راستای صیانت از منافع سهامداران و ذینفعان بانک است و در این زمینه هر نوع اقدامی برای تعیین تکلیف پرونده های املاک دارای مشکلات حقوقی انجام خواهد شد.

قیطاسی با اشاره به برگزاری منظم مزایده های املاک مازاد و تملیکی بانک گفت: در سال جاری نیز با یک برنامه ریزی دقیق و منظم، مزایده های املاک انجام خواهد شد که امیدواریم با شرایط ایجاد شده و تسهیل در شرایط پرداخت نقدی و اقساطی شاهد واگذاری این املاک باشیم.

در این نشست مدیران و کارشناسان امور املاک به سوالات مدیرعامل در زمینه آخرین اقدامات انجام شده در زمینه پیگیری وضعیت قراردادهای اجاره به شرط تملیک و رفع تصرف املاک متصرف دار پاسخ دادند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها