تقدیر از مدیرعامل فولاد خراسان به عنوان «سفیر مسئولیت اجتماعی»

دبیرخانه «جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی» از مدیرعامل شرکت مجتمع فولاد خراسان به عنوان «سفیر مسئولیت اجتماعی»، قدردانی کرد.

تقدیر از مدیرعامل فولاد خراسان به عنوان «سفیر مسئولیت اجتماعی»

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، آیین پایانی این جشنواره روز سه‌شنبه ۷ شهریور ۱۴۰۲، در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما با حضور دکتر علی دارابی قائم مقام وزیر «میراث فرهنگی، گردشگری» و صنایع دستی و دکتر سکینه پاد، «دستیار رئیس جمهور و مسئول پیگیری حقوق و آزادی‌های اجتماعی» و جمعی از مدیران، استادان پیشکسوت و فعالان عرصه روابط عمومی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فولاد خراسان، دبیرخانه سومین جشنواره «روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی» با بررسی‌های میدانی و رصد فعالیت‌های بنگاه‌ها در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی و ارزیابی اهتمام شرکت ها به این مهم، از مهندس جوان‌بخت، مدیرعامل شرکت مجتمع فولاد خراسان، به خاطر زمینه‌سازی و اقدامات موثر و ایجاد فضای تعامل اجتماعی در روابط درون و برون سازمانی تقدیر و عنوان «سفیر مسئولیت اجتماعی» را به وی اعطا کرد.

به‌ گفته‌ی شهرام بقراط، مدیر روابط عمومی فولاد خراسان، با حمایت مهندس جوان‌بخت از نهادینه شدن درک سازمانی از مسئولیت‌های اجتماعی و‌ تاکید ایشان بر تعامل سازنده با جامعه و ذی‌نفعان، روابط عمومی شرکت نیز در سومین‌ جشنواره «روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی» نشان عالی مسئولیت اجتماعی را کسب کرد.

گفتنی است این رویداد سالانه با مشارکت «خانه روابط عمومی ایران»، «نشریه تحقیقات روابط عمومی»، «انجمن روابط عمومی» و دبیرخانه «جایزه سرآمدی روابط عمومی» ۷ شهریورماه ۱۴۰۲ در سالن همایش‌های صداوسیما در تهران برگزار شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها