همزمان با آغاز هفته تامین اجتماعی صورت گرفت؛

تجدید میثاق مدیران و کارکنان بانک رفاه کارگران با آرمان‌های امام خمینی(ره)

جمعی از مدیران و کارکنان بانک رفاه کارگران طی مراسمی به مناسبت آغاز هفته تامین اجتماعی با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) تجدید میثاق کردند.

تجدید میثاق مدیران و کارکنان بانک رفاه کارگران با آرمان‌های امام خمینی(ره)

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، همزمان با اولین روز این هفته دکتر نجات امینی رئیس هیئت مدیره و وحید خانلری عضو هیئت مدیره بانک رفاه کارگران در راس هیئتی از مدیران و کارکنان این بانک به همراه دکتر میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و معاونان، مدیران، روسا و کارکنان این سازمان، جمعی از کارگران، کارفرمایان و جامعه کار و تولید با حضور در مرقد مطهر معمار کبیر انقلاب و قرائت فاتحه و نثار تاج گل، با آرمان‌های شهدا و امام شهدا تجدید بیعت کردند. 

مدیران و کارکنان بانک رفاه کارگران با حضور گسترده در این مراسم بار دیگر ضمن تاکید بر همراهی بانک رفاه کارگران با جامعه کار و تولید کشور، آمادگی این بانک به منظور حمایت اثربخش از برنامه‌های توسعه‌ای سازمان تامین اجتماعی را اعلام کردند.

گفتنی است، بانک رفاه کارگران همواره سعی کرده است با حمایت موثر از سازمان تامین اجتماعی و شرکای اجتماعی این سازمان (کارگران و کارفرمایان)، همیار مطمئنی برای آنها به منظور پیشبرد امور و اقدامات توسعه‌ای باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها