ضد واکسن ها داروی کرونا را ساختند

پزشکان ضد واکسن آمریکایی موفق شدند داروی درمان کرونا را تولید کنند تا هیچکس واکسن نزند.

هفت پزشک ضد واکسن پس از گردهمایی در اجلاس فلوریدا که در آن درمان های جایگزین برای کووید-19 مورد بحث قرار گرفت، بیمار شدند.

دکتر بروس بوروس در مراسمی که در مرکز جهانی سوارکاری در اوکالا برگزار شد، به حاضران گفت: "من و همسرم 16 ماه است که از ایورمکتین استفاده می کنم."

به گفته سازمان‌دهنده اصلی رویداد، دکتر جان لیتل، این متخصص قلب 71 ساله و مدافع سرسخت ضد واکسن، دو روز بعد به کووید-19 مبتلا شد. لیتل، یک پزشک خانواده اوکالا، همچنین به دیلی بیست گفت که شش پزشک دیگر از بین 800 تا 900 شرکت کننده در این رویداد نیز در طی چند روز از کنفرانس، آزمایش علائم کووید-19 مثبت یا ایجاد کردند.

او به Beast گفت: «فکر می‌کنم آن‌ها آن را از نیویورک یا میشیگان یا هر جای دیگری که از آنجا بودند دریافت کرده بودند. واقعاً این مردم بودند که از جاهای دیگر پرواز کردند.»

The Beast گفت که منابع نزدیک به بوروس گفتند که او در خانه خود در کی وست به شدت بیمار است.

ایورمکتین یک ضد انگلی است که در انسان کاربرد دارد اما بیشتر در دام هایی مانند گاو و اسب استفاده می شود. مقامات می گویند هیچ استفاده اثبات شده ای در برابر کووید-19 ندارد و در صورت مصرف زیاد می تواند خطرناک باشد. سازمان غذا و داروی ایالات متحده ایورمکتین را به عنوان یک درمان کووید مجاز یا تایید نکرده است و گفته است که آزمایشات بالینی ادامه دارد.

بوروس ادعا کرده است که ایورمکتین "در جایی که در سراسر جهان استفاده می شود" به عنوان یک درمان کووید عمل می کند. او در همان پست فیس‌بوک، دکتر آنتونی فائوچی، مشاور ارشد پزشکی جو بایدن را «یک کلاهبردار» نامید و گفت: «داروخانه‌های بزرگ با ما بازی می‌کنند.»

بوروس در مصاحبه ای با هفته نامه فلوریدا کیز در ماه ژوئیه به انتقادات از پست خود پاسخ داد و گفت: «دل من را می شکند که شهری مانند این چیزی بسیار سیاسی و نفرت انگیز ساخته است. مردم چه مشکلی دارند؟ من فقط می خواهم به بیماران کمک کنم و آنها را از مرگ دور نگه دارم."

او همچنین ادعا کرد که به یک بیمار مبتلا به کووید-۱۹ که به شدت بیمار بود، ایورمکتین داده و «در عرض ۶ ساعت بدون سرفه صحبت می‌کرد».

در اجلاس اوکالا، بوروس از پدر 97 ساله خود به خاطر دریافت واکسن کووید انتقاد کرد و گفت: «او شستشوی مغزی شده بود... او آن را دریافت کرد. او به من نگفت. خیلی ناراحت شدم.»

در اوایل سال جاری، یک مطالعه مهم که از ایورمکتین به عنوان یک درمان کووید-19 حمایت می کرد، پس از اینکه داده ها جعلی بودند و بیماران وجود نداشتند، لغو شد.

FDA می گوید مردم هرگز نباید از داروهایی که برای حیوانات در نظر گرفته شده است برای خود یا افراد دیگر استفاده کنند. محصولات ایورمکتین حیوانی با محصولات تایید شده برای انسان بسیار متفاوت است. استفاده از ایورمکتین حیوانی برای پیشگیری یا درمان کووید-19 در انسان خطرناک است.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها