تاثیرات مخرب کرونا بر زندگی زناشویی افراد/ زنان بیشترین تماس را با خط تلفنی 1480 دارند

بهزاد وحیدنیا گفت: با توجه به کرونا و محدودیت‌های آن، مشکلات خانوادگی نیز همچون سایر مشکلات جزو موارد مطروحه در تماس‌های خط 1480 است.

مدیرکل دفتر مشاوره و روانشناختی سازمان بهزیستی کشور  درباره بیشترین تماس‌ها با خط تلفنی 1480 برای دریافت خدمات مشاوره و روانشناسی، اظهار کرد: بیشترین تماس‌ها با خط تلفنی 1480 مربوط به مشکلات روانی- اجتماعی است که در بین آنها مشکلات خانواده شامل مشکلات با افراد خانواده و مشکلات مرتبط با کودک و نوجوان و مشکلات مرتبط با مشکلات خلقی زیاد است.

او با اشاره به اینکه تماس زنان با خط تلفنی 1480 بیشتر است، ادامه داد: اما تماس گیرنده مرد هم زیاد داریم که تفاوت قابل توجهی بین مشکلات آنها وجود ندارد.

وحیدنیا با بیان اینکه در حال حاضر تماس‌های مردم تحت‌الشعاع کرونا قرار گرفته که این در تماس‌های مردم نیز مشهود است، گفت: بسیاری از مشکلاتی که مردم در پشت تلفن به مشاوران 1480 عنوان می‌کنند ناشی از پیامدهای کروناست.

مدیرکل دفتر مشاوره و روانشناختی سازمان بهزیستی کشور تصریح کرد: پس از کرونا با توجه به محدودیت تردد و لزوم ماندن در خانه، مردم بیشتر از قبل به استفاده از مشاوره تلفنی تمایل داشتند اطلاع رسانی به مردم جهت خدمات رایگان این خط نیز به میزان قابل توجهی تماس‌ها را افزایش داد.

    چرایی وارد نشدن واکسن فایزر به کشور از زبان سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا/ معلمانی که واکسن نمی‌زنند هر دو روز تست PCR بیاورند/ داروی قارچ سیاه به میزان کافی داریم

    توصیه‌هایی برای مقابله با ویروس کرونا در مهد کودک‌ها

او با اشاره به اینکه با توجه به کرونا و محدودیت‌های آن، مشکلات خانوادگی نیز همچون سایر مشکلات جزو موارد مطروحه در تماس‌های خط 1480 است، اضافه کرد: به هر جهت تغییر سبک زندگی روی تمام ابعاد زندگی فرد تاثیر خواهد داشت که زندگی زناشویی هم از آن جمله است./برنا

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها