پدر شدن علیرام نورایی برای بار دوم

مستقل آنلاین: علیرام نورایی بازیگر سینما و تلویزیون که به تازگی با انتشار تصویری از پای فرزندش خبر از پدر شدنش برای بار دوم داد.

به گزارش مستقل آنلاین به نقل از وقایع روز؛ علیرام نورایی  بازیگر تئاتر، سینما، تلویزیون و راوی مسابقه شهروند و مافیا در ایران است. وی از بازیگران جدی و با استعداد است که معمولا هم نقش های منفی به او می دهند.علیرام نورایی به تازگی با انتشار تصویر پای فرزندش از به دنیا آمدن پسرش (نویان) خبر داد.

علیرام نورایی در ۱۸ فروردین‌ ماه ۱۳۵۶ در شهر تهران به دنیا آمد، وی تحصیلات خود را پس از کسب مدرک دیپلم، در رشتهٔ کامپیوتر در دانشگاه جهاد ادامه داد و فارغ‌التحصیل شد.

فرزند

ورود به عرصه بازیگری

وی از سال ۱۳۷۵ در زمینهٔ تئاتر فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۱۳۸۴ اولین نقش سینمایی خود را در فیلم سینمایی «گرگ‌ومیش» آغاز کرد. وی حضور خوبی در تئاترهای مختلف و فیلم‌های کوتاه و جشنواره‌های تئاتر دانشجویی دارد. همچنین تاکنون در سریال‌های آسپرین، پول کثیف، جابر بن حیان، ماتادور، شاید برای شما هم اتفاق بیفتد، سینمایی سیب ترش، قلاده‌های طلا، پله، همیشه سینما و شاید برای شما هم اتفاق بیفتد در اپیزودهای شب شکار، گنجشک‌های شاهد، نور در تاریکی، بعضی آرزوها بازی کرده و نقش‌های خود را به‌خوبی ایفا کرده است.

علیرام نورایی بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است که به تازگی با انتشار تصویری از پای فرزندش خبر از پدر شدنش برای بار دوم داد

 

 

 

منبع: وقایع روز

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها