اعضای گروه «بی‌تی‌اس» در سازمان ملل درباره تغییرات آب و هوایی سخنرانی کردند

پسران این گروه موسیقی کی-پاپ از سوی «مون جائه این»، رئیس جمهوری کشورشان هفته گذشته گذرنامه دیپلماتیک گرفته‌اند

  اعضای گروه موسیقی بی‌تی‌اس کره جنوبی در زمان شرکت در کنفرانسی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک در نقش جدید خود به‌عنوان فرستادگان ویژه ریاست جمهوری برای نسل‌ها و فرهنگ آینده ظاهر شدند و درباره تغییرات آب و هوایی پیامی را منتشر کردند. پسران این گروه موسیقی کی-پاپ از سوی «مون جائه این»، رئیس جمهوری کشورشان هفته گذشته گذرنامه دیپلماتیک گرفته‌اند.

آقای مون اظهار امیدواری کرده‌ است که این گروه موسیقی پاپ به «بسیج نسل‌های آینده» برای مقابله با تغییرات آب و هوایی کمک کند.

آر‌-ام یکی از اعضای این گروه در سخنرانی خود گفت که تغییرات آب و هوایی «بحث سختی» است اما آن‌ها به آینده خوشبین هستند.

وی اضافه کرد: «فکر می‌کردیم که جهان متوقف شده است اما به حرکت خود ادامه می‌دهد. من معتقدم که هر انتخابی که می‌کنیم آغاز تغییر است، نه پایان آن.

 وی تاکید کرد: «امیدوارم در این دنیای همه بتوانیم به یکدیگر بگوییم خوش آمدید.»

این عضو گروه بی‌تی‌اس گفت: «افتخار ما این است که امروز اینجا [نیویورک] هستیم. ما بی‌تی‌اس هستیم که به‌عنوان نماینده ویژه رئیس جمهوری کره جنوبی منصوب شده‌ایم.»

کیم ته هیونگ، یکی دیگر از اعضای این گروه گفت: «امیدوارم آینده را یک تاریکی تلخ در نظر نگیریم. افرادی در این جهان هستند که نگران دنیا و به دنبال پاسخ هستند. هنوز صفحات زیادی در این داستان درباره ما باقی مانده است.» وی افزود: «من فکر می‌کنم نباید طوری صحبت کنیم که پایان بازی از قبل نوشته شده است.»/یورونیوز

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها