آپلود عکس و فایل به ساده ترین روش در pmup.ir

ما می گوییم آپلود عکس و فایل، شما بگویید یک تیر و چند نشان!

فکر می کنید چرا نیاز به آپلود عکس و فایل دارم؟ البته پاسخ به این سوال کمی مبتدی به نظر می رسد اما موضوع این است که هنوز هم برخی از افراد نمی دانند که با آپلود عکس و فایل چه فرصت های جالبی در انتظارشان است.

مزایای آپلود عکس و فایل در سایت پی ام آپلود

اول از هر چیز این نوید را به شما بدهیم که حجم زیادی از سطح آپلود عکس و فایل در سایت پی ام آپلود رایگان است! پس برای شروع همه چیز آماده است تا بتوانید بهترین تصاویر خود را آپلود کنید و استارت کار را بزنید.

  • دریافت کد مستقیم

یکی از مزایای آپلود عکس و فایل در سایت پی ام آپلود این است که کد مستقیم به شما ارائه می شود، وقتی بتوانید دریافت کد مستقیم داشته باشید موقعیت تصاویر شما به خوبی بررسی می شود در هر صورت تصاویری که آپلود می شود به واسطه لینک مستقیم شرایط اشتراک گذاری دارند و همه چیز فراهم است تا بتوانید تصاویر خاص خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

  • آپلود عکس و ویدیو

بخشی از پنل سایت پی ام آپلود مربوط به آپل ویدیو و آهنگ و تصاویر است و حجم این بخش به واسطه موقعیت حجیم ویدئوها بیشتر شده است. البته که سطح آپلود به شکل حرفه ای بررسی می شود و ویدیو بدون نقص و کاهش کیفیت در وضعیت آپلود قرار می گیرد.

  • آپلود کتاب به صورت بخش بندی

بخش دیگری وجود دارد که برای آپلود کتاب ها استفاده می شود. این بخش به شما اجازه می دهد بخش بندی خوبی در خصوص فصل های مختلف کتاب داشته باشید و فصل و بخش مورد نظر خود را آپلود کنید و تنظیمات لازم در این زمینه برای شما فراهم می شود.

در پنل کاربری شما بخشی برای همه فایل ها وجود دارد و شما لیست آپلود عکس و فایل را مشاهده می کنید به طوری که حجم کلی آپلود شده به شما نمایش داده می شود و سطح حجم باقی مانده نیز گزارش خواهد شد. از سوی دیگر بخش دیگری از پنل مدیریتی شما وجود دار که اجازه می دهد فهرستی از فایل های آپلود شده را تماشا کنید.

آپلود عکس پی ام آپلود با واترمارک کردن!

این بار پی ام آپلود در جدیدترین به روز رسانی خود شرایطی فراهم ساخته است که کاربر برای آپلود عکس و فایل با واترمارک مشکلی نداشته باشد. در واقع اجرای واترمارک یا لوگوی روی تصاویر از مواردی است که باید اجرا شود. دقت کنید که بسیاری از تصاویر بر اساس موقعیتی که دارند نیاز به واترمارک دارند و در نهایت شرایط برای دسته بندی تصاویر بر اساس واترمارک نیز فراهم خواهد شد. واتر مارک هایی که روی عکس ها قرار می گیرند هر یک مشخصه مربوط به خود دارند.

آمار دنبال کنندگان پس از آپلود عکس و فایل pmup.ir

کسانی که آپلود عکس و فایل حرفه ای را مدنظر دارند دوست دارند بدانند که فایل و تصویر آپلود شده تا چه میزان مورد تایید کاربران است و چه کاربرانی آن را دنبال می کنند و به نوعی به دنبال حد و میزان لایک هستند! در این زمینه یک سری شرایط مطرح است. اول اینکه شما می توانید به ارقامی که در خصوص دنبال کنندگان فایل شما مدنظر است دقت داشته باشید. گزینه دیگر اینکه بسیاری از کاربران سعی می کنند پروسه اشتراک گذاری پس از آپلود تصاویر را به خوبی دنبال نمایند. در واقه لینک اشتراک گذاری که در اختیار کاربر قرار می گیرد اجازه می دهد تا بتوانید تصاویر را از دید کاربران دیگر مورد سنجش قرار دهید. 

با پی ام آپلود چایت را بنوش و از آپلود عکس و فایل لذت ببر!

خوشبختانه سایت پی ام آپلود پنل مدیریتی بسیار جالبی طراحی کرده است به طوری که به واسطه پنل های موجود کمک می کند تا سطح مشخصی از فایل های آپلود شده مورد بررسی قرار بگیرد. از سوی دیگر بسیاری از فایل ها هستند که هم از نظر آمار مخاطب محبوبیت زیادی دارند و هم نوع آپلود آنها به صورتی است که دسترسی به آن بسیار ساده است.

در پی ام آپلود می توانید تصاویر خود را فایل بندی کنید و به صورت زیپ آپلود کنید، می توانید فایل مخصوص ویدیو داشته باشید و قسمت های مختلف ویدیو را اجرا کنید. بخشی در اختیار شما قرار می گیرد تا بر روی فایل های خود رمزگذاری کنید و همینطور سطح گزارش ترافیک نیز به شما داده می شود. موقعیت فروش فایل در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید برند خود را به رشد بالایی برسانید و از فضای ایجاد شده لذت لازم را داشته باشید.

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها