پیرمرد 81 ساله ای که 32 سال بیشتر ندارد!! + تصاویر

پیرمرد 81 ساله ای که به ادعای خودش قادر به بلند شدن و جستجو فیزیکی نبود که در نهایت رازی جالب برملا شد.

این روزها بنابر دلایل مختلف تعداد زیادی از انسان ها علاقمند به مهاجرت هستند تا بتوانند در منطقی که از لحاض مالی و امنیتی بسیار غنی تر می باشد زندگی کنند. به همین دلیل آنها برخلاف میل خود برای خروج از کشور، نهایت سعی و تلاش خود را به کار می گیرند تا بتوانند بصورت غیر قانونی از کشور خود خارج شوند و به کشورهای دیگر مهاجرت کنند.

 

با این وجود این در حالی است که روش های قانونی نیز در این زمینه وجود دارند که با کمی پیگیری طبیعتا ممکن خواهد بود و اما این دسته از افراد برای آنکه سریع تر به خواسته خود دست پیدا کنند، کارهای غیرقانونی را دنبال می کنند. برای مثال اخیرا یک مرد جوان هندی که 32 سال سن دارد، برای عبور از کشور و مهاجرت به نیویورک طی اقدامی جالب و شوکه کننده، تصمیم عجیبی گرفت!

 

آقای " جایش پاتل " 32 ساله هندی از قرار معلوم به شدت خواستار زندگی در نیویورک بود که به همین دلیل او تصمیم گرفت تا با تغییر قیافه، اقدام کند. به همین دلیل او رنگ ریش و موهایش را به رنگ سفید تغییر داد و با استفاده از هنر یک فرد جاعل، شناسنامه جدیدی را برای خود جعل کرد که در آن او متولد 1938 میلادی یعنی 81 ساله بود!

 

 

با این حال اقدام او موفقیت آمیز نبود و در فرودگاه نیودهلی زمانیکه موهایش را تغییر رنگ داده بود و از عینک و عمامه سفید رنگ و همچنین ویلچر استفاده کرده بودنظر ماموران پلیس را به خود جلب کرد و به هیچ وجه حاضر به جستجو نبود و ادعا می کرد که بسیار پیر می باشد و نسبت به سنی که در شناسنامه تعریف شده بود، پوست جوان تر و ساداب تری داشت.

 

به گفته رسانه های محلی، جایش یک وکیل استخدام کرده بود که برای دریافت پاسپورت جعلی و همچنین رسیدن به نیویورک، مبلغ 33807 پوند به او پرداخت کرده بود و اما به دلیل عدم تطابق پوست او با پوست یک پیرمرد 81 ساله، نظر ماموران پلیس را هر چه بیشتر به خود جلب کرد و هم اکنون تحت بازرسی و تحقیقات بیشتری می باشد.

 
منبع:نمناک

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها