قتل یا ترور در گلستان یکم؟

ترور دو نفر از اعضای حزب الله در تهران

پدر و دختر لبنانی به نام‌های حبیب داوود ۵۸ ساله و دخترش مریم ۲۷ ساله شب گذشته حوالی ساعت ۲۱ به دست موتورسواری ناشناس مقابل منزل شهید ابو‌مهدی المهندس در خیابان پاسداران، گلستان یکم به قتل رسیدند.

ترور دو نفر از اعضای حزب الله در تهران

یک مقام آگاه در پلیس جزئیات قتل در گلستان یکم تهران را تشریح کرد و گفت: در این حادثه ۵ تیر شلیک شده است.

این یک مقام آگاه در پلیس پیشگیری پایتخت با ارائه جزئیاتی از حادثه قتل اظهار کرد: بر اساس گفته شاهدان عینی گویا مقتول ۵۸ ساله به نام حبیب داوود استاد تاریخ بوده است و همراه دخترش مریم داوود ۲۷ ساله در خودرو ال ۹۰ سفید در حال حرکت بودند.

وی افزود: شیوه قتل یا ترور این افراد به این صورت بوده که از سمت راننده ۴ تیر شلیک شده و شلیک پنجم هم به یک ماشین دیگر که در حال عبور بوده اصابت می‌کند.

وی در پایان گفت: به دلیل اینکه کوچه از یک طرف راه برای ماشین دارد و از طرف دیگر فقط عابر پیاده و یا موتورسوار می‌تواند حرکت کند فرد موتورسوار از طرف پیاده رو شلیک کرده و با موتور فرار کرده است.

 این حادثه در حادثه ۲۱ شب گذشته در حوالی گلستان یکم در خیابان پاسداران تهران رخ داده است که تحقیقات در این باره ادامه دارد و اخبار تکمیلی مجدد اعلام می‌شود.

همچنین رسانه ها اعلام کردند مشاور نخست وزیر اسرائیل مدعی شده است این دو نفر از اعضای حزب الله بوده و ترور شده‌اند!(دانشجو)

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها