برای فرزندان بی‌حجاب مسئولان در خارج از کشور پرونده تشکیل داده‌ایم

سخنگوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: برای برخی از فرزندان مسئولان که در خارج از کشور بی حجاب شدند، پرونده تشکیل شده است.

برای فرزندان بی‌حجاب مسئولان در خارج از کشور پرونده تشکیل داده‌ایم

سید علی خان محمدی سخنگوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر، از امضای تفاهم نامه‌ای بین این ستاد و قوه قضاییه و بسیج خبرداده تا در هر محله «مساجد» محور اقدامات در حوزه «آسیب‌های اجتماعی» قرار گیرند.

خان محمدی در این گفتگو تاکید می‌کند تفاهم نامه سه جانبه قرار است با رویکرد «فرهنگ سازی وایجابی» فعالیت‌های خود را متمرکز کند. در این طرح قرار است نقش بسیج صرفا «تذکر دهنده» باشد و در صورت نیاز به برخورد‌های سلبی، از ظرفیت فراجا یا پلیس استفاده شود.

از این رو ماموریت بسیج «این نیست که بعد از تذکر درگیر شوند» و اقدامات قانونی در صورت عدم توجه به تذکر بسیج از سوی پلیس به عنوان ضابط قضایی پیگیری خواهد شد.

سخنگوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر معتقد است «بی حجابی» یک «تخلف» است که «شورای عالی انقلاب فرهنگی» وظایفی را برای ستاد تعیین کرده که بنا به این استناد قانونی، فعالیت‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر، جهت گیری خواهد داشت.

سیدعلی خان محمدی تاکید می‌کند «نمی‌توانیم بخاطر حرف عده‌ای که دنبال بحث‌های رسانه‌ای و انتخاباتی هستند، از انجام وظایفمان صرف نظر کنیم و در حوزه‌های مابه‌الاختلاف آمادگی مناظره با افراد مختلف را داریم»

او تاکید کرده برای برخی از فرزندان مسئولان که در خارج از کشور بی حجاب شدند، پرونده تشکیل داده است.

منبع: خبر آنلاین

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.