مدرسه مخصوص برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب طراحی شد

برای نخستین بار در کشور خانواده تراز انقلاب اسلامی طراحی شد. طرح دانش‌آموز تراز انقلاب اسلامی نقش مهمی در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب دارد.

مدرسه تراز انقلاب اسلامی برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب طراحی شد

 استاندار بوشهر از طراحی مدرسه تراز انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: برای نخستین بار در کشور خانواده تراز انقلاب اسلامی طراحی شد. طرح دانش‌آموز تراز انقلاب اسلامی نقش مهمی در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب دارد.

احمد محمدی‌زاده در جلسه ستاد عفاف و حجاب استان بوشهر با بیان اینکه دشمنان برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای تقویت مشکلات فرهنگی و اجتماعی کرده است اظهار داشت: دشمنان برای عمیق‌تر کردن مشکلات هزینه و برنامه‌ریزی می‌کند.

وی تقویت شدن ارزش‌های دینی و انقلابی جامعه را مورد تأکید قرار داد و بیان کرد: البته رعایت عفاف و حجاب در جامعه مورد توجه ویژه آحاد مردم است که در اجتماعات، راهپیمایی، مناسبت‌ها، فعالیت‌های ملی، دینی و مذهبی مشهود است.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه دشمنان هدفمند برای عمیق شدن مشکلات فرهنگی، اجتماعی، به ویژه در عرصه عفاف و حجاب برنامه‌ریزی می‌کنند گفت: برای حل مشکلات یاد شده برنامه‌ریزی ویژه انجام شده که این وضعیت بهبود می‌یابد.

محمدی‌زاده با اشاره به برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب با همکاری تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک و البسه خاطرنشان کرد: تعامل تولیدکنندگان پوشاک با مظاهر اسلامی و انقلابی درخور تحسین است.

وی از برگزاری نمایشگاه بزرگ پوشاک در مرکز استان بوشهر و شهرستان‌های دیگر خبر داد و خاطرنشان کرد: این نمایشگاه شهریورماه با حمایت ویژه برگزار می‌شود و برای برپایی اجتماع بانوان و نوجوانان در آبان ماه در استان بوشهر برنامه‌ریزی شود.

استاندار بوشهر تجلیل از فعالان عرصه عفاف و حجاب در همه صنوف و مشاغل و آحاد جامعه افزود: مسئولان باید در حوزه کاری خودشان فعالیت‌های لازم در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب انجام دهند.

محمدی‌زاده ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه اسلامی را یک ضرورت دانست و گفت: حمایت از تولیدکنندگان پوشاک با ارزش‌های اسلامی مورد توجه ویژه قرار دارد و لازم است این تولیدکنندگان تقویت شوند.

وی از توقیف خودرو و شناور حامل کالاهای غیر مجاز خبر داد و تأکید کرد: کالاهای تولیدی غیرمجاز و وسیله‌های حامل آنها توقیف و با افراد خاطی در این حوزه برخورد قاطع می‌شود.

استاندار بوشهر برخورد با گروه‌های سازمان یافته برای ترویج بی حجابی را مورد تأکید قرار داد و بیان کرد: برخورد قاطع با افراد و یا گروه‌هایی که هدفمند فرهنگ بی حجابی را ترویج می‌‌دهند مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

محمدی‌زاده نقش بانوان و خانواده‌ها در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب را مهم دانست و تصریح کرد: تشکیل کمیته تخصصی بانوان در حوزه عفاف و حجاب ضروری است.

طرح دانش‌آموز تراز انقلاب اسلامی اجرا شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر هم ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در مدارس را یکی از سیاست‌های مهم سال تحصیلی جدید دانست و اظهار داشت: در این راستا برنامه‌های مختلف فرهنگی، آموزشی، اجتماعی و دینی مذهبی تدوین و اجرا می‌شود.

علی موحدی تربیت دانش‌آموز تراز انقلاب اسلامی را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: در این راستا طرح دانش‌آموز تراز انقلاب اسلامی در همه مدارس مقطع متوسطه استان اجرا شده است که نقش مهمی در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب دارد.

وی از طراحی مدرسه تراز انقلاب اسلامی خبر داد و افزود: برای نخستین بار در کشور خانواده تراز انقلاب اسلامی در سطح استان بوشهر طراحی شده است.

وی سیاست‌گذاری آموزش و پرورش را بر اساس ارزش‌های دینی، مذهبی و انقلاب اسلامی دانست و افزود: آشنایی دانش‌آموزان با فرهنگ ایثار، شهادت و ارزش‌های مهم الهی و انقلابی مورد توجه ویژه قرار دارد./تسنیم

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها