ابی و گوگوش می‌توانند به ایران برگردند

برخی خواننده های کاباره ای با منافقین پیوند خوردند. اینها بیشتر بازی خورده هستند و کسی با اینها کاری ندارد. اینها خودشان طراح ضدیت با ایران نیستند و بازی خوردند. آنها خیلی آگاهی سیاسی ندارند. الان پشیمان هستند و امکان بازگشت شان وجود دارد.

فعال سیاسی اصولگرا: خوانندگان و بازیگران مقیم خارج می توانند به کشور بازگردند، حتی گوگوش و بهروز وثوقی/ آنها پشیمان شده اند

عباس سلیمی نمین در گفت و گو با "چندثانیه" در مورد بازگشت بازیگران و خوانندگان مقیم خارج گفت: 

علیرغم بحث هایی که مطرح می شود تجربه گذشته نشان می‌دهد که برای بازگشت نویسندگان و بازیگران خارج نشین و فعالیت آنها مانعی ندارد.

آقای پزشکپور به ایران آمد؛ شرایط بدی داشت اما وضعیتش متفاوت شد و حتی مواضعی در رابطه با سیاست های نظام گرفت؛ و کسی هم مانع فعالیتش نشد.

از برخی که می توانند بازگردند به صراحت اسم برده شده است. از بهروز وثوقی بازیگر سینمای قبل از انقلاب نام برده شد که می تواند به کشور بازگردد. ابی و گوگوش مشکلی نداشتند که رفتند. 

برخی خواننده های کاباره ای با منافقین پیوند خوردند. اینها بیشتر بازی خورده هستند و کسی با اینها کاری ندارد. اینها خودشان طراح ضدیت با ایران نیستند و بازی خوردند. آنها خیلی آگاهی سیاسی ندارند. الان پشیمان هستند و امکان بازگشت شان وجود دارد./چند ثانیه

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها