معتاد سابقه‌دار به ۸۵ فقره سرقت در دامغان اعتراف کرد

فرمانده انتظامی دامغان گفت: معتاد سابقه‌دار پس از دستگیری به ۸۵ فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه‌کاره و منازل شهرستان دامغان اعتراف کرد.

سرهنگ سیدرضا علوی افزود: در پی وقوع سرقت از ساختمان های نیمه کاره و برخی منازل شهرستان دامغان، پیگیری جدی در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت. 

وی ادامه داد: کارآگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی شهرستان در همین راستا با بررسی شبانه روزی و تخصصی و به کارگیری ترفندهای خاص، تجهیزات و امکانات ویژه، سرنخ‌هایی از یک متهم سابقه‌دار و غیربومی کسب کردند. 

علوی با اشاره به اینکه متهم به علت اعتیاد شدید به مواد مخدر از خانواده دور شده بود و همین موضوع عملیات دستگیری وی را با پیچیدگی و سختی های بیشتری مواجه کرد، افزود: پس از هماهنگی های لازم، عملیات پلیس برای دستگیری این متهم در یکی از استان‌های همجوار آغاز شد و سرانجام پس از گشت زنی های محسوس و نامحسوس و ساعت ها تلاش، متهم دستگیر شد. 

فرمانده انتظامی دامغان تصریح کرد: معتاد سابقه دار در اعترافات خود به همدستی معتاد سابقه‌دار دیگر و فروش لوازم مسروقه به یک مالخر اشاره کرد که در پی این اعترافات، هر ۲ متهم دیگر پرونده نیز دستگیر و در نهایت به مراجع قضایی معرفی شدند و در این راستا تعدادی از لوازم سرقت شده کشف و به مال‌باختگان تحویل داده شد. /ایرنا

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها