رعنا آزادی ور و سحر دولتشاهی در عکسی جدید

عکسی جدید از رعنا آزادی ور و سحر دولتشاهی بازیگران فیلم چهار راه استانبول در فضای مجازی منتشر شده است که برای شکا در این گزارش به اشتراک گذاشته ایم.

به گزارش نیک صالحی رعنا آزادی ور بازیگر سینما و تئاتر ۱۷ فروردین سال ۱۳۶۲ متولد شده است. خانم بازیگر با مهدی پاکدل ازدواج کرده و متاهل است. او فعالیت در عرصه بازیگری را از سال ۱۳۸۲ آغاز کرده و تاکنون در فیلم سینمایی چهار راه استانبول، هفته ای یک بار آدم باش و لونه زنبور نقش آفرینی کرده است. در قسمت زیر عکس جدید رعنا آزادی ور و سحر دولتشاهی بازیگران فیلم چهار راه استانبول را قرار داده ایم. برای مشاهده این عکس در Niksalehi همراه ما باشید.

رعنا آزادی ور و سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

لیدی مکبث..

عکس جدید خانم های بازیگر

نحوه ورود ایشان به عرصه بازیگری

rana-azadivar-and-sahar-dolatshahi-3

سحر دولتشاهی در ۱۶ مهر ۱۳۵۸ در تهران به دنیا آمد. دولتشاهی در رشته های ادبیات نمایشی و مترجمی زبان فرانسه تحصیل کرده است. مادرش نائیب رئیس فدراسیون شنا و پدرش مهندس و در تورهای دوچرخه سواری در ایران و خارج از کشور فعال است.

rana-azadivar-and-sahar-dolatshahi-4

فعالیت خود را از اوخره دهه ۷۰ با تئاترهای دانشجویی کارش را شروع کرد.شروع حرفه ای در تئاتر هم در سال ۷۹ و ۸۰ بود که از همین عرصه به فیلم فرزند صبح در سال ۱۳۸۳ معرفی شد و اولین حضور سینمایی خود را تجربه کرد، سپس با سریال کتابفروشی هدهد مرضیه برومند در سال ۱۳۸۶ نیز وارد قاب تلویزیون شد.

سحر دولتشاهی

بازی سحر دولتشاهی در سریال مسافران ساخته همسر سابقش رامبد جوان در سال ۱۳۸۸ با نقش ادم فضایی بسیار مورد پسند قرار گرفت و موجب شد خیلی زود به شهرت برسد. شروع فعالیت هنری وی با تئاتر بود که البته بازی در تئاتر موقعیت های خوبی پیش روی او گذاشت و او را با سینما و تلویزیون آشنا کرد و همچنین حضور در صحنه تئاتر بود که منجر به آشنایی او با رامبد جوان شد.

 

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها