ویدیو دیده نشده بهنوش طباطبایی در حال وزنه برداری + فیلم و بیوگرافی

ویدیو دیده نشده از وزنه برداری بهنوش طباطبایی را در ادامه مطلب مشاهده می کنید

ویدیو دیده نشده بهنوش طباطبایی  در حال وزنه برداری + فیلم و بیوگرافی

بهنوش طباطبایی |ویدیوی دیده نشده از  بهنوش طباطبایی  در حال ورزش و تمرین وزنه برداری در پایین مشاهده می کنید 

 

 

خبرداغ: عکسهای جنجالی مدلینگ پرستو صالحی + عکس و بیوگرافی

 

 

بهنوش طباطبایی|ویدیو دیده نشده از خوانندگی اش + فیلم و بیوگرافی

 

بیوگرافی بهنوش طباطبایی

 

بهنوش طباطبایی متولد ۱۳۶۰ در شهر تهران است. او که رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد خوانده به دلیل علاقه به بازیگری وارد این حرفه شد. اولین نقش آفرینی خانم طباطبایی در سریال کوی دامون در دهه هشتاد بود. البته بیشتر مخاطبان او را با بازی اش در سریال مسافری از هند (در نقش کتی) به یاد دارند که با فرزاد حسنی همبازی بود.

 

طباطبایی بازیگری را با نقش‌های مکمل در سینما و سریال‌های تلویزیون به دور از حاشیه ادامه داد. اما حضور در مصائب دوشیزه و همبازی شدن با مهدی پاکدل باعث شد وارد مرحله جدیدی از حرفه هنری اش شود.

 

بهنوش طباطبایی اسفند ۱۳۸۹ با مهدی پاکدل ازدواج کرد و پس از آن هر دو هنرمند در مرکز توجه دوربین‌های عکاسان و بسیاری از رسانه‌ها بودند. پاکدل در آن دوره با حضور در سریال اولین شب آرامش طرفداران زیادی پیدا کرده بود.

 

مهدی پاکدل بعد‌ها در مصاحبه‌ای درباره نحوه آشنایی اش با بهنوش طباطبایی گفت که او در هنگام کار بر روی پروژه مصائب دوشیزه با خانم طباطبایی آشنا شده و در همین مدت عاشق خنده‌های وی شده است.

 

این زوج بعد از ازدواج هم بسیار پرکار و فعال بودند و هم عکس هایشان در بیشتر رسانه‌ها و سایت‌ها دیده می‌شد.

 

Image result for بهنوش

 

 

جدایی پرحاشیه بهنوش طباطبایی از مهدی پاکدل

 

بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل در ۱۳۸۹ پس از ۵ سال زندگی مشترک از یکدیگر جدا شدند. خبر جدا شدن این زوج در آن دوره ابتدا از صفحات شان در شبکه‌های اجتماعی شروع شد.

 

ماجرا از این قرار بود که صفحه شخصی آقای پاکدل در اینستاگرام هک شده و همه عکس‌های دونفره اش پاک شده بود البته ایشان بعد از مدتی مالکیت صفحه اش را پس گرفته بود، ولی همچنان خبری از عکس‌های خانوادگی‌اش نبود.

 

از طرفی خانم طباطبایی هم در اقدامی ضربتی، خودش همه عکس‌های دو نفره اش با همسرش را از صفحه‌اش پاک کرد. مدتی هم بعد خانم بازیگر که در افتتاحیه فیلم سیانور شرکت کرده بود بدون حلقه ازدواج رویت شد.

 

چند وقت بعد هم روزنامه ایران با چاپ گزارشی از نحوه جدایی این زوج، مهر تاییدی به شایعه جدایی شان زد. دراین گزارش آمده بود که در دادخواست طلاق آن‌ها هیچ دلیلی برای جدایی نوشته نشده و در روز دادگاه هم وکلای شان به نمایندگی از آن‌ها حاضر شده اند.

 

این طور که در روزنامه ایران آمده بود بهنوش طباطبایی علاوه بر مهریه سنگین، سند شش دانگ یک آپارتمان در شمال شهر را پشت قباله سند ازدواجش انداخته و حتی حق تحصیل، کار و حق حضانت فرزند را هم از همسرش گرفته بود. صد البته که کار از محکم کاری عیب نمی‌کند. اما خانم طباطبایی از همه مطالباتش از جمله مهریه سنگینش چشم پوشی کرده و به آپارتمانی در شمال شهر رضایت داده بود.

 

جنجال ویدیو دیده نشده از خوانندگی بهنوش طباطبایی + فیلم و بیوگرافی

 

بهنوش طباطبایی بعد از جدایی اش نسبت به گذشته کم کار شد، ولی همچنان قوی و پرانرژی در سینما و تئاتر باقی ماند و حتی توانست بازی‌های بسیار خوبی هم به نمایش بگذارد.

 

او یک سال پس از جدایی در یک فیلم به نام «زیر سقف دودی» و تئاتر «آینه‌های روبرو» ظاهر شد و در مصاحبه‌ای هم گفت: یعد از طلاقش تصمیم گرفته کمی بیشتر برای خودش وقت بگذارد، ولی سعی می‌کند از این به بعد حضور فعال تری در عرصه هنر داشته باشد. فیلم لابی یکی از آخرین کار‌های این بازیگر است.

 

مهدی پاکدل هم بعد از جدایی گاهی با شایعاتی درباره ازدواج مجدد روبرو شده است. موقعی که پاکدل مشغول بازی در تئاتری با حضور رعنا آزادی ور بود، عکس‌هایی دو نفره از این دو بازیگر منتشر شد. انتشار این عکس‌ها خبر ازدواج مجدد آقای پاکدل با این خانم بازیگر را به راه انداخت که البته در حد همان شایعه باقی ماند.

 

رعنا آزادی ور از جمله بازیگران کم کار و بی حاشیه سینما و تئاتر است که در فیلم‌هایی مانند مارمولک، پارک وی و درباره الی حضور داشته است.

 

اظهار نظر جنجالی "بهنوش طباطبایی" درباره تبلیغات حاشیه سازش

 

مدتی است که خانم بازیگر برای تبلیغات یک برند پوشاک چرم، مورد انتقاد گروهی از حامیان حیوانات و محیط زیست قرار گرفته است.

 

WVkNDcyZmJhN

 

سالانه پوست یک میلیارد حیوان در دنیا به مصرف صنعت چرم می‌رسد. این در حالی است که ما انسان‌ها برای پوشیدن یک لباس مناسب، گزینه‌های مختلفی برای انتخاب داریم، اما از آنجا که خیلی‌ها نمی‌دانند پوشیدن چرم و خز باعث می‌شود حیوانات چه خشونت بزرگی را از سر بگذرانند، اصرار به پوشیدن این لباس دارند.

 

مدتی است که بهنوش طباطبایی - بازیگر سینما و تئاتر - برای تبلیغات یک برند پوشاک چرم، مورد انتقاد گروهی از حامیان حیوانات و محیط زیست قرار گرفته است؛ تبلیغاتی که این روز‌ها در فضای شهری خودنمایی زیادی می‌کند. چند وقت پیش بهنوش طباطبایی در یک مصاحبه، طوری به این انتقادات پاسخ داد که مشخص شد او اصلاً نمی‌داند لباسی که تبلیغ آن را می‌کند از کجا می‌آید و ناشی از چه خشونت بزرگی است.

 

او در این مصاحبه گفته است: «اتفاقا این کار خیلی به محیط زیست ما کمک می‌کند. همان‌طور که ما به قصابی می‌رویم و گوشت می‌خریم، چرا آن زمان نمی‌گوییم خوردن گوشت به قیمت کشته‌شدن یک حیوان است؟ اتفاقاً خیلی برای محیط زیست خوب است که آن پشم و پوست حیوانی که برای مصارف گوشتی، کشته شده را استفاده کنیم تا روی زمین باقی نماند. چون تولید میکروب می‌کند و اتفاقات بدی را رقم می‌زند. این پوست و … باید بروند در یک سیستم دیگری استفاده شوند.»

 

اگر شما هم مثل بهنوش طباطبایی فکر می‌کنید که لباس‌های چرم و خزی که می‌پوشیم پوست همان حیوانی است که گوشتش را می‌خوریم و اگر فکر می‌کنید با پوشیدن پوست حیوانات در حال کمک به محیط زیست خود هستید، حتماً این گزارش را بخوانید

 

شاید بیشتر ما فکر کنیم که چرم، همیشه محصول جانبی صنعت گوشت و لبنیات است، اما این مسئله چندان صادق نیست. گاهی چرم، هدف اصلی برای پرورش حیوانات است. مثلاً ۸۰ درصد سود صنعت پررونق پرورش شترمرغ در آفریقای جنوبی از فروش چرم شترمرغ به دست می‌آید و گوشت، محصول ثانویه است. یا در هند، سود فروش چرم بیشتر از سود فروش گوشت گاوهاست. حتی فروش چرم حیواناتی که در وهله اول برای گوشتشان کشته می‌شوند، آنقدر پردرآمد است که به سختی می‌توان از چرم به عنوان یک محصول مازاد یا جانبی نام برد. مثلاً گاودارانی که حیوانات را مخصوص گوشت پرورش می‌دهند، ۲۰ درصد سود خود را مدیون فروش چرم هستند.

 

زندگینامه و کارنامه هنری بهنوش طباطبایی

 

نام : بهنوش

 

 

 

نام خانوادگی: طباطبایی

 

تاریخ تولد : 27 اردیبهشت 1360 در تهران

 

تحصیلات : لیسانس کامپیوتر

 

پیشه : بازیگر

 

سالهای فعالیت : از سال 1377 تاکنون

 

از تولد تا زندگی شخصی و تحصیلات بهنوش طباطبایی

 

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 27 اردیبهشت ماه 1360 در یوسف آباد تهران متولد شد.

 

بهنوش طباطبایی

 

کودکی بهنوش طباطبایی

 

بهنوش طباطبایی

 

عکس بانمک بهنوش طباطبایی در کودکی

 

خانم بازیگر که از دوران کودکی به بازیگری علاقه مند بود تحصیلاتش را تا مقطع لیسانس در رشته مهندسی کامپیوتر ادامه داد و دوره بازیگری را در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران گذراند.

 

بهنوش طباطبایی و خواهرش

 

بهنوش طباطبایی و خواهرش تینوش

 

بهنوش طباطبایی خواهری به تینوش دارد و دو خواهرزاده دارد که علاقه زیادی به آنها دارد. تصویری از پدر و مادر بهنوش طباطبایی با لباس کردی در صفحه خانم بازیگر به اشتراک گذاشته شده است.

 

پدر و مادر بهنوش طباطبایی

 

پدر و مادر بهنوش طباطبایی با لباس کردی

 

ماجرای ازدواج و جدایی بهنوش طباطبایی

 

بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل یکی از زوج های هنرمندی بودند که زندگی مشترکشان بعد از چند سال به جدایی انجامید. آشنایی این دو هنرمند به سال 85 و بازی در فیلم مصائب دوشیزه بازمیگردد.

 

این زوج هنرمند اسفندماه سال 89 زندگی مشترکشان را آغاز کردند اما این زندگی چند سالی بیشتر دوام نیاورد و این زوج سال 95 خبر جدایی شان را رسانه ای کردند.

 

بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل

 

مهدی پاکدل همسر سابق بهنوش طباطبایی

 

آغاز بازیگری بهنوش طباطبایی در سینما و تلویزیون

 

بهنوش طباطبایی بازیگری را از سال 77 با مجموعه تلویزیونی یونس آغاز کرد و با بازی در سریال های مختلف تلویزیونی در میان مردم شناخته شد. این بانوی هنرمند بعد از بازی در سریال یونس در سریال های مختلفی ایفای نقش کرد اما بازی در سریال هایی چون مسافری از هند، عشق گمشده، پیله های پرواز،گلهای گرمسیری، در مسیر زاینده رود و میکائیل بیش از پیش در میان مردم شناخته شد.

 

بهنوش طباطبایی

 

بهنوش طباطبایی در سریال مسافری از هند

 

مصائب دوشیزه و پسران آجری اولین فیلم های سینمایی بهنوش طباطبایی در سال 85 هستند که مقدمه ای برای بازی های بعدی او در دنیای هنر بودند.

 

بازیگران پسران آجری

 

بهنوش طباطبایی در فیلم پسران آجری

 

مهراوه شریفی یا جرقه بازیگری بهنوش طباطبایی

 

بهنوش طباطبایی بازیگر سرشناس این روزها سینما و تلویزیون از دوران کودکی به بازیگری علاقه مند شد و در واقع با دیدن مهراوه شریفی نیا جرقه بازیگری در وجودش زده شد.

 

مهراوه شریفی نیا همکلاسی دوران ابتدایی بهنوش طباطبایی بود و بهنوش با دیدن جذابیت های بازیگری مهراوه و عکس هایی که او به همکلاسی هایشان نشان میداد به بازیگری علاقه مند شد و این تصمیم مهم را برای ورود به دنیای بازیگری در همان دوران کودکی گرفت.

 

بهنوش طباطبایی و مهراوه شریفی نیا

 

همبازی شدن بهنوش طباطبایی و مهراوه شریفی نیا در نمایش مری پاپینز

 

علایق بهنوش طباطبایی

 

بهنوش طباطبایی علاقه زیادی به ورزش کردن دارد و در اوقات فراغتش علاوه بر کتاب خوانی ورزش میکند و در یک دوره ورزش را به صورت حرفه ای زیر نظر مربی گذراند. این بازیگر آرام و صبور علاقه زیادی به حیوانات دارد و یک گربه خانگی به نام نارنگی هم دارد.

 

بهنوش طباطبایی

 

بهنوش طباطبایی و گربه اش 

 

فیلم شناسی بهنوش طباطبایی

 

در ادامه این مطلب به معرفی اسامی فیلم های سینمایی و سریال های بهنوش طباطبایی می پردازیم.

 

بهنوش طباطبایی

 

فیلم های سینمایی بهنوش طباطبایی

 

ماجرای نیمروز:رد خون (1397)

 

غلامرضا تختی (1397)

 

لابی (1395)

 

زیر سقف دودی (1395)

 

سیانور (1394)

 

شانس، عشق، تصادف (1393)

 

قصه عشق پدرم (1391)

 

گام های شیدایی (1391)

 

آزادراه (1389)

 

پوست موز (1387)

 

کلاغ پر (1386)

 

پسران آجری (1385)

 

مصائب دوشیزه (1385)

 

بهنوش طباطبایی

 

بهنوش طباطبایی در فیلم ماجرای نیمروز 2

 

سریال های تلویزیونی بهنوش طباطبایی

 

1377 یونس (محمدرضا خالقی)

 

1378 کوی دامون (عباس رنجبر)

 

1381 نوعروس (بیژن میرباقری)

 

1382 مسافری از هند (قاسم جعفری)

 

1383 عشق گمشده (حسین سهیلی زاده)

 

1384 پیله های پرواز (حسین سهیلی زاده)

 

1387 گل های گرمسیری (محمدمهدی عسگرپور)

 

1388 چاردیواری (سیروس مقدم)

 

1389 در مسیر زاینده رود (حسن فتحی)

 

1389 مختارنامه (داوود میرباقری)

 

1390 از یاد رفته (فریدون حسن پور)

 

1394 میکائیل (سیروس مقدم)

 

بهنوش طباطبایی

 

بهنوش طباطبایی در سریال میکائیل

 

تله فیلم های بهنوش طباطبایی

 

گزارش یک اعدام

 

عزیزی که ناپدید شد

 

دستها نگاه می کنند

 

قصّه سیمین

 

مادرانه

 

برگی برشاخه

 

فیلم ویدئویی به فاصله یک نفس

 

بهنوش طباطبایی و امیرحسین صدیق

 

امیرحسین صدیق و بهنوش طباطبایی در فیلم قصه سیمین

 

نمایش های بهنوش طباطبایی

 

ابرهای پشت حنجره

 

برهان

 

داستان یک پلکان

 

سیندرلا

 

فصل شکار بادباک ها

 

سینماهای من

 

آدامس خوانی

 

آینه های رو به رو

 

نام تمام مادران

 

مری پاپینز ، 1398

 

بهنوش طباطبایی

 

بهنوش طباطبایی در نمایش مری پاپینز

 

عکسهای بهنوش طباطبایی

 

بهنوش طباطبایی

 

بهنوش طباطبایی در نمایش آدامس خوانی

 

بهنوش طباطبایی

 

بهنوش طباطبایی در نمایش آینه های روبرو

 

بهنوش طباطبایی

 

بهنوش طباطبایی در فیلم سینمایی سیانور

 

بهنوش طباطبایی و رضا کیانیان

 

رضا کیانیان و بهنوش طباطبایی در سریال مختارنامه

 

بهنوش طباطبایی

 

عکسی از بهنوش طباطبایی در سریال در مسیر زاینده رود

 

بهنوش طباطبایی

 

بهنوش طباطبایی در سریال پیله های پرواز

 

بهنوش طباطبایی

 

بهنوش طباطبایی

 

بهنوش طباطبایی

 

بهنوش طباطبایی

 

بهنوش طباطبایی

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها