بالا رفتن مرد چینی با سر از پله ها

یک مرد چینی با طی کردن ۳۶ پله با سر توانست رکورد گینس این کار را به نام خود ثبت کند

بالا رفتن مرد چینی با سر از پله ها

یک مرد چینی آکروبات کار در یک برنامه تلویزیونی توانست رکورد جهانی خود را در بالا رفتن از پله‌ها با سر بزند. این مرد درحالیکه روی سرش ایستاده بود و تنها از طریق سر تعادل خود را روی زمین حفظ کرده بود بی آنکه از هیچ چیز دیگری برای این کار کمک بگیرد و بدون اینکه پله‌ها را حتی لحظه‌ای لمس کند توانست ۳۶ پله را به همان شکل با سر بالا برود.

این مرد که لی لانگلانگ نام دارد رکورد قبلی‌اش را با ۳۴ پله در سال ۲۰۱۲ به ثبت رساند بود و این‌بار توانست با اضافه کردن دو پله به ثبت قبلی، رکورد خود را بزند. رکورد قبلی ثبت شده او با یک آکروباتیک کار دیگر به نام ژائو شیائولونگ مشترک و مشابه بود، اما این‌بار با ثبت رکورد جدیدش در حال حاضر او به تنهایی رکورددار این کار در جهان است.

او پیش از این هم برای شکستن رکورد جهانی و ثبت رکورد خودش اقدام کرده بود، اما بخاطر برخورد بخشی از بدنش با پله‌ها هنگام بالارفتن دچار خطا شده و ثبت رکورد او رد شد، اما او تسلیم نشد و با حضور دوباره در این برنامه تلویزیونی ثبت رکورد، توانست مقابل چشم همگان رکورد قبلی را شکسته و آن را به نام خودش ثبت کند.

لی با این کارش تماشاچیان و حضار را به وجد آورد و با بالارفتن از پله‌های بیشتر و افزایش ارتفاع از زمین هیجان و دلهره خاصی را میان حاضرین ایجاد می‌کرد، او با اینکه در پله‌های آخر کمی تعادل خود را از دست داد، اما با تمرکز و دقت فراوان توانست باز به حالت اولیه برگردد و چند پله باقی مانده را هم با موفقیت پشت سر بگذارد.

9gJa9I1pWuG9

FonGWgYHM7k2

baoTFODgkcdh

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها