فوری / مهراد جم تغییر چهره داد + عکس چهره جدید

دنیاجهانبخت که در چند ماه گذشته ماجرای رابطه او با مهراد جم دوباره اسم او را سرزبان ها انداخته است در جدیدترین استوری خود خبر از تغیر چهره مهراد جم داد.

فوری /  مهراد جم تغییر چهره داد + عکس چهره جدید

دنیاجهانبخت که در چند ماه گذشته ماجرای رابطه او با مهراد جم دوباره اسم او را سرزبان ها انداخته است در جدیدترین استوری خود خبر از تغیر چهره مهراد جم داد. او در این استوری اینطور نوشت: چهره جدید مهراد جم . خودش فردا این چهره جدید رو رونمایی می کنه.

 

Screenshot_2020-12-21 Stories • Instagram

 

محسن سعیدی کیا با نام هنری مهراد جم متولد ۱۴ مرداد سال ۱۳۷۶ در شهر آبادان است. در حال حاضر مهراد جم ساکن تهران می باشد. اولین فعالیت هنری به صورت جدی مهراد جم ترانه‌ سرایی و آهنگ سازی قطعه میثم ابراهیمی به نام «جان جان» در بهمن سال ۹۷ است. سپس مهراد جم در 9 اردیبهشت 1398 وقتی 22 ساله بود اولین قطعه خود بنام شمال را منتشر کرد و قطعه بعدی مهراد جم هم به نام «غمت نباشه»، در تاریخ ۳۰ اردیبهشت منتشر شد، یعنی ۲۱ روز بعد از انتشار نخستین تک آهنگش. به این ترتیب او در فاصله زمانی کمتر از یک ماه و با داشتن فقط دو آهنگ توانست در شبکه های اجتماعی معروف شود.

مهراد جم فعالیت بازیگری نیز داشت که در سال 1390 وقتی 14 ساله بود در سریال چای شیرین به کارگردانی پیمان ماندگار بازی کرد در این مجموعه آواز خوانی او بسیار مورد توجه قرار گرفت و بسیاری دوست داشتند او در آینده وارد عرصه موسیقی و خوانندگی شود.

 

 

Mehrad-Jam

 

در حال حاضر مهراد جم در حال انتشار ترک های بیشتر و اجرای کنسرت های مختلف می باشد. یک خواننده برای اینکه بتواند محبوب شود علاوه بر صدای خوب نیازمند قدرت اجرا بالا است در غیر این صورت امکان پیشرفت محدود خواهد شد و در این راستا مهراد با دارا بودن هر دو توانایی و استعداد توانسته است در کوتاهترین مدت زمان موفقیت بسیاری را نصیب خود کند و گام موثری برای پیشرفت در این زمینه بردارد.

 

مهراد جم اولین کنسرتش را در بهمن سال 98 در جزیره کیش برگزار کرد که با حواشی بسیار زیادی روبرو شد. او به دلیل حرکات عجیب و داد زدنهای بدون دلیل بسیار جلب توجه کرد و در کل می توان گفت که این کنسرت زیاد جالب نبود!

 

life-of-mehrad-jam-11

 

سبک خوانندگی مهراد جم : 

 

مهراد جم ترجیح داده است که سبک آهنگ هایش به رپ خوان های زیرزمینی نزدیک باشد ولی در بررسی های بیشتر توسط افراد مجرب مشخص می شود که در واقع سبک خوانندگی مهراد جم یک سبک جدید نمی باشد بلکه مخلوطی از سایر سبک های رپ بوده که با مهارت ویژه ای در هم آمیخته شده است.

 

مدیریت برنامه ها و تنظیم آهنگ های مهراد جم را هادی حسینی و مسعود جهانی انجام می دهند و در ترانه شیک و پیک محمد علیزاده نیز همکاری کرده است. جم با مسیح و آرش عدل پرور نیز در زمینه موسیقی همکاری داشته است.

 

بیوگرافی مهراد جم | عکس،حواشی،مصاحبه و نام اصلی مهراد جم خواننده

 

وضعیت تاهل مهراد جم :

 

مهراد جم مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

 

ناگفته های زندگی مهراد جم/از نحوه ی خواننده شدن تا حواشی+عکس

 

آهنگ های مهراد جم :

 

غمت نباشه

 

شمال

 

گل بی گلدون

 

شیک و پیک

 

خیالت راحت

 

چتر

 

هواییتم

 

بارون میزنه نم نم

 

سردار

 

گل شقایق

 

خوابم برد

 

اون چشات

 

تیتراژ برنامه شب یلدا علی ضیا

 

نباشی دلم میگیره

 

دلمو بردی

 

بارون بباره

 

بدون تو شبا همش خرابه حالم

 

عشق یعنی چشمای مستت

 

تو دلم انبار باروته

 

به یاد قدیم

 

 

 

بیوگرافی مهراد جم | عکس،حواشی،مصاحبه و نام اصلی مهراد جم خواننده

 

مهاجرت مهراد جم و ارتباطش با دنیا جهانبخت

 

مهراد جم خواننده پاپ به ترکیه مهاجرت کرد. مهراد جم یکی از خوانندگان پاپ کشور است که با آهنگ شمال به شهرت رسید.گفته می شود او با «دنیا جهانبخت» چهره مشهور اینستاگرامی رابطه عاشقانه برقرار کرده است.

 

بیوگرافی مهراد جم + عکس های مهراد جم و ماجرای مهاجرت و حواشی

 

سرگذشت مهراد جم

 

اولین فعالیت حرفه‌ ای اش همان بازیگری بود که به آن اشاره شد. اما از ۱۵ سالگی در یک چرخش از بازیگری به خوانندگی روی آورد و در آن دورای بی امکاناتی، سعی کرد با موسیقی اخت بگیرد و با ساز و دستگاه های موسیقی آشنایی پیدا کند.

 

در خلوت خودش هم به تقلید از خوانندگان پاپ و رپ برای خودش میخواند و لذت می برد. از طرفی هم اطرافیانش او را به خوانندگی و انتشار آهنگ تشویق می کردند.

 

در ۱۶ سالگی آهنگ حس بد را با اسم اصلی خودش منتشر کرد و پس از آن تا مدت مدیدی سکوت را ترجیح داد به یادگیری موسیقی و همچنین تقویت هنر تنظیم و شاعری خود پرداخت. اما اوج خوش شانسی و بخت و اقبال مهراد جم به آشنایی او با مسعود جهانی برمی گردد.

 

واکنش جالب کاربران به رابطه دنیا جهانبخت و مهراد جم + تصاویر

 

زندگی مهراد جم و معروفیت با آهنگ شمال

 

در اردیبهشت ۱۳۹۸ اولین آهنگ حرفه ای و رسمی خود را با نام شمال را منتشر کرد که بخشی از متن محبوب با تو تو راه شمال، طولی نکشید این قطعه اهنگ مثل بمب در کل شبکه های اجتماعی فراگیر شد و از طرفی حمایت بی دریغ تیم بزرگ مسعود جهانی بیشتر باعث دیده شدن او شد در مدت طول کمتر از یک ماه با انتشار دو تک آهنگ خود را مطرح کرد و نام خود را بر سر زبان ها انداخت.

 

life-of-mehrad-jam-2

 

آشنایی با مسعود جهانی

مسعود جهانی، در حال حاضر در کنار حامد برادران و معین راهبر و … از بهترین تنظیم کنندگان حال حاضر موسیقی ایران است. جوان اصفهانی متولد ۶۶ که داروسازی را ول کرد و پی موسیقی رفت. مسعود جهانی از سال ۸۶ که به تهران آمد، تمام سعی خود را کرد که بتواند در هنر تنظیم و آهنگسازی حرفی برای گفتن داشته باشد و شروع این مسیر از همکاری با هومن سزاوار کلید خورد.

 

پس از هومن سزاوار نزدیک به ۷ سال با رضا شیری خواننده دوست داشتنی پاپ به همکاری پرداخت که قطعه عاشقی یعنی همین از هیت ترین و پرطرفدارترین قطعات آن زمان رضا شیری بود. پس از جمع آوری سرمایه و یادگرفتن راه و رسم این حرفه، مسعود جهانی به دنبال راه اندازی استودیو شخصی خودش و از طرفی ایجاد یک گروه موسیقی رفت.

 

پس از آشنایی با حمید فریزند که مدیر مهدی دارابی بود، با صحبت‌ های فراوان و هماهنگی‌ های بینشان، توانستند گروه هوروش را راه اندازی کنند که ماجرای اسم آن نیز جالب است.

 

مهدی جهانی واژه هوروَش را هوروش می خوانده و در نتیجه همین اسم روی گروه ماند. پس از گذشت همه این اتفاقات، مسعود جهانی امروز به جایی رسیده که به عنوان یک پرودیوسر، صفر تا ۱۰۰ مسیر را با خواننده همراهی می کند و پس از معروفیت و شهرت با او به صورت درصدی کار میکند که تا الان نتایج خوبی نیز در برداشته است.

 

مهراد جم آنطور که خودش می گوید، در سال ۹۶ در اینستاگرام به دایرکت مسعود جهانی پیغام می دهد از علاقه خودش به موسیقی و خوانندگی خبر میدهد. در کمتر از ۵ دقیقه مسعود جهانی این پیغام را میبیند و از مهراد می خواهد برای او نمونه کار بفرستد.

 

پس از ارسال نمونه کار توسط مهراد و بررسی مسعود جهانی و همچنین هادی حسینی که دوست و همراه مسعود است، آنها از مهراد می خواهند که به تهران بیاید تا او را ملاقات کنند.

 

klcvjvbkur90t8y7487b6iterjgjvhernjnvgneirnikf

 

مهاجرت مهراد جم به تهران

سرآغاز مهاجرت به تهران از همکاری با مسعود جهانی و هادی حسینی کلید میخورد. پس از ملاقات این ۳ نفر، هادی حسینی و مسعود جهانی بیشتر روی شعر و هنر تنظیم او مانور می دهند و او را برای این قسمت از استودیو مد نظر داشتند، اما با گذشت زمان و تمرین بیشتر روی صدا، کم کم مهراد جم را برای خوانندگی نیز آماده می کنند. اولین جایی که اسم مهراد جم شنیده می شود، در بهمن ۹۷ بود که ترانه جان جان میثم ابراهیمی را سرود و این آهنگ هیت شد و نام مهراد جم کم کم به گوش شنیده شد.

 

images (13)

 

شروع زندگی مهراد جم و فعالیت حرفه‌ای

سرانجام در اردیبهشت ۹۸ و در ۲۲ سالگی، اولین آهنگ حرفه‌ای و رسمی خود به نام شمال را منتشر کرد که مصرع با تو تو راه شمال، در مدت کوتاهی در شبکه‌ های اجتماعی فراگیر شد. از طرفی حمایت همه جانبه مسعود جهانی و تیم او باعث بیشتر دیده شدن او شد.

 

در کمتر از ۱ ماه و در انتهای اردیبهشت مهراد جم قطعه عاشقانه غمت نباشه را منتشر کرد که توانست بسیار هیت شود و در فضای مجازی بسیار محبوب شود و تعداد فالوورهای او در شبکه اجتماعی به صورت نمایی رشد کند.

 

images (14)

 

پدر معنوی مهراد جم

 

مهراد جم خیل مهراد جمی از مسیر موفقیت خود را مدیون مسعود جهانی است. حمایت‌ های مسعود جهانی از مهراد جم چه در فضای مجازی چه در دنیای واقعی باعث شده تا خیلی ها او را پدر معنوی مهراد جم بدانند و بارها شده است که مهراد جم در استوری‌ ها و پست های خود او را با لفظ پدر خطاب کرده است.

 

46a309f1022ff0cdbb396402384bea35-niksho-com

 

مسیر موفقیت مهراد جم

پس از دو قطعه موفقیت آمیز، قطعه شیک و پیک در تیر ۹۸ منتشر شد که با حمایت خوانندگان و بازیگران معروفی چون محمد علیزاده، آرش ای پی، امین حیایی و … همراه شد و باعث شد تا نام و شهرت مهراد جم فراتر رود.

پس از آن بود که کم کم همکاری‌های او با دیگر هنرمندان بیشتر شد و در تنظیم و حتی ترانه سرایی با دیگر خوانندگان همکاری میکرد. همکاری با آرش و مسیح، میثم ابراهیمی، دانوش و دیگر خوانندگان باعث محبوبیت و شهرت بیشتر او شده است.

 

پس از معروفیت بسیار در یک اتفاق خوشایند برای او، تیتراژ برنامه شب یلدای فرمول یک به او و تیم مسعود جهانی سپرده شد که حاصل آن آهنگ زیبای گل شقایق بود که بسیار خانوادگی و دوست داشتنی بود و اولین بار صدای مهراد جم از تلویزیون ملی پخش شد.

 

یکی دیگر از کارهای ملی مهراد جم، پس از شهادت سردار سلیمانی به وقوع پیوست که آهنگ سردار با شعری از یاحا کاشانی و مهدی امامی و موسیقی مهدی جهانی منتشر کرد و ارادت و علاقه خود را به این سردار رشید سپاه اسلام نشان داد.

 

images (15)

 

شروع کنسرت‌ های پرحاشیه مهراد جم

پس از موفقیت در انتشار آهنگ‌ها و با حمایت مسعود جهانی و هادی حسینی توانست اولین مجوز کنسرت خود را بگیرد و اولین کنسرت خود را در کیش برگزار کرد که این کنسرت با حواشی زیادی از جمله لباس وی و حتی دادزدن‌ های بی مورد او همراه بود که پس از ایرادات وارد شده و در کنسرت دوم همه چی عادی و فوق العاده برگزار شد. وی کنسرت بعدی خود را در زادگاهش آبادان برگزار کرد که بلیط‌ های با سرعت زیادی فروش رفت و به اتمام رسید.

 

images (16)

 

حضور در تلویزیون ملی

 

یکی دیگر از اتفاقات خوب در مسیر شهرت وی، حضور در برنامه شب عید فرمول یک علی ضیا بود که برای اولین بار چهره مهراد جم را از رسانه ملی دیدیم و آهنگ بعدت را هم به همین مناسبت منتشر کرد و ویدیوی آن هم توسط خود عوامل فرمول یک ضبط و پخش شد که از رسانه موزیکیشو می توانید آن را دریافت کنید. این آهنگ با استقبال زیاد هواداران مهراد جم روبرو شد.

 

images (17)

 

صحبت‌ های مهراد جم درباره حاشیه‌ هایش در فرمول یک

مهراد جم، خواننده جوان پاپ که چندی پیش اولین کنسرت خود را برگزار و با نوع اجرا و پوشش سر و صدای فراوانی به پا کرد، در اولین گفتگوی تلویزیونی خود که با علی ضیا در برنامه “فرمول یک” انجام شد، درباره چگونگی رسیدن به شهرت، نام اصلی‌ خود، حاشیه‌ های کنسرتش و… صحبت کرد و در پایان هم علی ضیا اطلاعات موسیقایی این خواننده را محک زد.

 

6L2gGKaBUHCr

 

زندگی مهراد جم و مهاجرت به ترکیه

در ادامه موج مهاجرت خوانندگان ایرانی از کشور، این بار مهراد جم خواننده جوان پاپ به ترکیه مهاجرت کرد. دیروز بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی در توییتی رسماً از مهاجرت مهراد جم خبر داد. بابازاده نوشت: «مهراد جم خواننده پاپ به ترکیه مهاجرت کرد. مافیای سایت های شرط بندی در ترکیه توانسته با توافق کامل این خواننده را به این کشور بکشاند. امسال پس از مانی رهنما، مهدی مدرس و هومن نامداری، مهراد جم چهارمین عضو جامعه موسیقی است که از کشور خارج شده است.»

 

انتشار خبر مهاجرت مهراد جم واکنش تند مسعود جهانی را بر عهده داشت که تنظیم کننده ی قطعات این خواننده جوان بوده است.

 

پس از قطعی شدن مهاجرت «مهراد جم» خواننده نام آشنای موسیقی ایران به ترکیه و مباحثی درباره رفتار غیر حرفه ای این خواننده پاپ و عدم پایبندی به قراردادش، مسعود جهانی که به نوعی سرمایه گذار اون نیز محسوب میشد حمله تندی را علیه این خواننده در اینستاگرامش کرد.

 

مسعود جهانی در پستی اینستاگرامی نوشت: « #بی_لیاقت #نمک_نشناس دو ماه پیش کلا از زندگیم حذف شدی ،الان ثابت کردی که درست حذف شدی. واست روزای خوبی رو نمی بینم.

 

شما قوانین کشورمون رو شکوندی ، شما دل مارو شکوندی ، شما قلب هواداراتو شکوندی. زحمت همه ی اونایی که برات وقت و عمر و مال و جوونیشون رو گذاشتن به هدر دادی… شما دین و دنیاتو با هم فروختی ، نخواستی به هیچ وجه از تصمیمت صرف نظر کنی. تموم پل هارو خراب کردی. نباید میزاشتی که اینطور بشه و شد. من فردی به اسم شما تو زندگیم نخواهد بود. دیدار به قیامت #مهراد_جم #باطل_شد »

 

مهراد جم خود در واکنش به انتشار خبر مهاجرتش با انتشار متنی در استوری اینستاگرامش از هواداران خود دلجویی کرد و قول داد دوباره آن ها را دور هم جمع خواهد کرد.

 

زندگینامه مهراد جم خواننده پرحاشیه این روزها

 

افشای رابطه دنیا جهانبخت با مهراد جم

 

دنیا جهانبخت و مهراد جم با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از رابطه عاشقانه خود گفتند که در ۲۴ ساعت اخیر با موجی از کامنت ها و بازتاب های در میان کاربران ایرانی شبکه های اجتماعی همراه شده است. در آخرین روز مهر ۹۹ و در آستانه انتشار سورپرایز اکتبر ۲۰۲۰ میلادی رئیس جمهور آمریکا پیش از انتخابات ۳ نوامبر، سورپرایز دنیا جهانبخت و مهراد جم در فهرست ترندهای مهر ماهی ایرانیان قرار گرفت.

 

رابطه پنهانی دنیا جهانبخت و مهراد جم اکنون علنی شده و این رابطه با واکنش امین فردین، مسئول رسانه پشت پرده در خارج از کشور نیز همراه شده است. امین فردین که سابقه افشاگری علیه سلبریتی های سینما و هنر ایران را دارد در پستی مهراد جم را نیز به افشاگری تهدید کرده است.

 

مهراد جم خواننده جوان پاپ دهه هفتادی ایران است که اخیرا از رابطه اش با دنیا جهانبخت گفته و ۱.۳ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد. وی فقط ۱۲ پست در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت که لایک و فالوهای زیادی اخیرا دریافت کرده است.

 

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها