اعلام جدیدترین آرای کمیته انضباطی/ جریمه نقدی پرسپولیس و گل‌گهر

طهماسبی به یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت شش ماه از همراهی تیم خود نیز محکوم شد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را درباره تخلفات دو دیدار پرسپولیس - شهر خودرو، هوادار - گل‌گهر سیرجان صادر کرد.

 به نقل از ‌سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرای کمیته انضباطی به شرح زیر است:

* دیدار تیم‌های پرسپولیس و شهر خودرو از سری رقابت‌های هفته بیست‌ونهم لیگ برتر فوتبال کشور برگزار و از سوی سیدمهدی سیدصالحی سرپرست تیم شهر خودرو تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به همین خاطر به یک جلسه از همراهی تیم خود و مسابقات رسمی به صورت تعلیقی تا یک سال محروم شد و باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

 تیم پرسپولیس به دلیل داشتن شش بازیکن اخطاری به پرداخت مبلغ 240 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* دیدار تیم‌های هوادار و گل‌گهر سیرجان در هفته بیست‌ونهم لیگ برتر برگزار شد و از سوی حیدر افسری سرپرست تیم گل گهر سیرجان تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به همین خاطر به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت شش ماه محکوم شد.

 تیم گل‌گهر سیرجان نیز به دلیل داشتن هشت بازیکن اخطاری باید 320 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

سعید الهویی مربی تیم گل‌گهر سیرجان به خاطر بدرفتاری در قبال مقام غیررسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد (داشتن سابقه) به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت شش ماه از همراهی تیم خود محکوم شد. رضا عنایتی سرمربی تیم هوادار هم به دلیل بدرفتاری در قبال مقام غیررسمی مسابقه که منجر به اخراج شد، باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. وی به یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت شش ماه از همراهی تیم خود محکوم شده است.

همچنین علی طهماسبی سرپرست تیم هوادار به خاطر بدرفتاری در قبال مقام غیررسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد، باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. طهماسبی به یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت شش ماه از همراهی تیم خود نیز محکوم شد.

آرای فوق قطعی است.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها