صبری لاموشی گزینه جدید استقلال؟

اگر مشکلی در بحث مالی بین باشگاه استقلال و لموشی به وجود نیاید این مربی ظرف امروز یا فردا هدایت تیم استقلال را بر عهده خواهد گرفت.

امروز این شایعه مطرح شد که مدیران باشگاه استقلال ظاهراً در روزهای اخیر در حال مذاکره با «صبری لموشی» مربی فرانسوی ۵۰ ساله بوده‌اند. این مربی فوتبال خود را از باشگاه اوسر در فرانسه آغاز کرد و در سال های پایانی فوتبالش بعد از بازی برای تیم های مطرحی مانند موناکو، پارما، اینتر میلان، جنوا و المپیک مارسی به لیگ ستارگان قطر رفت و در باشگاههای الریان، ام صلال و الخریطیات توپ زد.

لموشی از سال ۹۶ تا ۲۰۰۱ در عضویت تیم ملی فرانسه هم بود و ۱۲ بازی برای تیم کشورش انجام داده و یک گل ملی هم در کارنامه اش دارد. او مربیگری خود را با هدایت تیم ساحل عاج از سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴ آغاز کرد سپس هدایت تیم‌های الجیش، رن فرانسه، ناتینگهام فارست انگلیس و سرانجام الدحیل هدایت تیم های مختلفی را بر عهده داشت.

شایان ذکر است؛ لموشی موفق شد زمانی که سرمربی تیم ساحل عاج بود این تیم را به جام جهانی ۲۰۱۴ برساند. لموشی در تاریخ دهم آگوست سال ۲۰۰۱ پس از توافق دو طرفه با باشگاه الدحیل قطر از این تیم جدا شد و پس از آن در هیچ تیمی فعالیت نداشته است. باید دید شایعه حضور او در استقلال حقیقت دارد یا خیر.

 

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها