توکلی: شکست دادن استقلال اتفاق خوبی است

تمام تمرکزم روی دو بازی آخر است و امیدوارم بهترین اتفاق برای من و مس رخ دهد.

مدافع تیم فوتبال مس رفسنجان تأکید کرد، آنها در بازی با استقلال به چیزی جز گرفتن سه امتیاز فکر نمی‌کنند.

شاهین توکلی درباره آخرین وضعیت مس رفسنجان در آستانه بازی با استقلال اظهار داشت: خدا را شکر بعد از شکست در جام حذفی یک روند خوب را طی کردیم و در چهار بازی سه برد داشتیم و یک باخت که البته حق ما در بازی با گل‌گهر باخت نبود. حتی تیم حریف هم اعتراف کرد که تیم ما نمایش خوبی در آن بازی داشت. در بازی قبلی هم صنعت نفت را بردیم و حالا آماده بازی با استقلال می‌شویم.

وی در مورد بازی تیمش مقابل قهرمان زودهنگام لیگ برتر، تأکید کرد: استقلال نیازی به تعریف ندارد و آنها با آماری که از خودشان بر جا گذاشتند، نشان دادند که لایق قهرمانی هستند. این بازی برای ما آسان نیست، ولی فراموش نکنید مس هم تیم خوبی است و در رفسنجان برای هر تیمی یک حریف سرسخت و خطرناک است.

توکلی در پاسخ به این پرسش که «آیا مس می‌تواند اولین شکست استقلال را رقم بزند؟»، خاطرنشان کرد: ما با توجه به رقابتی که با فولاد و گل‌گهر برای کسب رتبه چهارمی داریم باید این بازی را ببریم و به چیزی جز گرفتن سه امتیاز فکر نمی‌کنیم. شکست دادن استقلال برای تیم ما اتفاق خوبی است و امیدوارم به هدف‌مان برسیم.

مدافع تیم فوتبال مس راجع به آینده‌اش در این تیم تصریح کرد: من یک فصل دیگر با باشگاه مس قرارداد دارم. خیلی خوشحالم که پیراهن مس را بر تن کرده و روزهای خوبی را هم با این تیم تجربه کردم، ولی هنوز به فصل بعد فکر نکرده‌ام. تمام تمرکزم روی دو بازی آخر است و امیدوارم بهترین اتفاق برای من و مس رخ دهد.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها