لایک رئیس شباب الاهلی پای خبر جدایی قایدی

از شب گذشته اخبار جدایی قایدی از شباب الاهلی یک‌بار دیگر به اوج خود رسید.

از شب گذشته اخبار جدایی قایدی از شباب الاهلی یک‌بار دیگر به اوج خود رسید. داستان ازاین‌قرار است که وب‌سایت معروف ترنسفر مارکت در بخش پروفایل شخصی مهدی قایدی از کلمه «To Leave…» به معنای در آستانه ترک باشگاه استفاده کرده و همین موضوع سوژه رسانه‌های اماراتی شد.

صفحه اینستاگرامی و معروف Kora.ae که به بازتاب اخبار فوتبال امارات می‌پردازد، تصویری از پروفایل قایدی در ترنسفر مارکت را به اشتراک گذاشت و به این خبر پرداخت که این وب‌سایت آلمانی مدعی شده وینگر ایرانی در آستانه ترک شباب الاهلی است.

اما موضوعی که به این شایعات بیشتر دامن زد، لایک کردن خبر جدایی قایدی توسط خلیفه سعید سلیمان رئیس باشگاه شباب الاهلی است. جایی که مالک این باشگاه با صفحه رسمی و شخصی خود خبر مربوطه در پیج Kora.ae را لایک کرد و همین مسئله سوژه رسانه‌های اماراتی شد.

در همین حال، وب‌سایت تحلیلی و خبری ترنسفر مارکت احتمال پیوستن قایدی به استقلال را ۷۱ درصد و شانس حضور او در الغرافه را ۹۱ درصد پیش‌بینی کرده است. به هر شکل باید دید چه سرنوشتی در انتظار این بازیکن ایرانی است و در صورت جدایی قایدی از شباب الاهلی، او به استقلال باز خواهد گشت یا خیر.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها