ساغلام: نفت مسجدسلیمان ما را برای رسیدن به هدف‌مان کمک می‌کند

امیدوارم داور بازی نیز به وظایفش را به نحو احسن انجام داده و اشتباه تأثیرگذار در نتیجه بازی نداشته باشد.

ارطغرول ساغلام پیش از دیدار تراکتور مقابل نفت مسجد سلیمان، اظهار داشت: بازی آخرمان در لیگ مقابل مس رفسنجان، برای ما حائز اهمیت بود. چرا که می‌خواستیم با روحیه بهتر به تعطیلات طولانی لیگ برویم و همچنین نسبت به آینده امیدوار باشیم. پس از این بازی چند روزی استراحت کرده و سپس تمرینات را در سه دوره پیگیری کردیم. به طوری که کارمان را در مجموعه اختصاصی باشگاه آغاز کردیم و در ادامه در اردوی پنج روزه تهران دو بازی خوب با پیکان و گل گهر انجام دادیم. سپس، بار دیگر تمریناتمان را برای بازی با نفت مسجد سلیمان در تبریز پیگیری کردیم.
 
وی با بیان اینکه تیاگو فریرا در زمان تعطیلی لیگ به جمع ما اضافه شد، افزود: ما از تعطیلی لیگ به عنوان فرصتی برای هماهنگی و بهبود شرایط تیم استفاده کردیم. 

ساغلام با تأکید بر اینکه افزایش فاصله امتیازی با دو تیم انتهای جدولی هدف کوتاه مدت ماست، توضیح داد: دیدار با نفت مسجد سلیمان یکی از مهمترین بازی‌های ماست که می‌تواند ما را در رسیدن به اهدافمان کمک کند تا بازی‌های باقی مانده را با خیال راحت ادامه دهیم.

سرمربی تراکتور در مورد بازیکنان مصدوم و محروم تیمش برای بازی فردا، گفت: بازیکنانی در لیست تیم حضور دارند که می‌توانند همچون بازیکنان غایب و چه بسا بهتر از آنان، وظایفشان را انجام دهند. من به توانایی بازیکنان اعتقاد کامل دارم. آن‌ها مسئولیت‌پذیر هستند و با ارائه یک بازی لایق تراکتور، شادی را به هواداران هدیه خواهند کرد. 

وی در رابطه با شرایط حریف، بیان کرد: نفت در هفته 24 مسابقات، پیروزی ارزشمندی کسب کرده و انگیزه بالایی برای بازی با تراکتور دارد. این تیم نقاط ضعف و قوت دارد که با جلوگیری از نقاط قوت و استفاده از نقاط ضعف این تیم، به پیروزی می‌رسیم. امیدوارم داور بازی نیز به وظایفش را به نحو احسن انجام داده و اشتباه تأثیرگذار در نتیجه بازی نداشته باشد.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها