بمب نقل و انتقالات استقلال لو رفت

سنگربان سابق تیم استقلال همانند نقل و انتقالات تابستانه لیگ نوزدهم، احتمالا پیش از شروع لیگ بیستم هم یکی از بمب‌های نقل و انتقالاتی خواهد شد.

بمب نقل و انتقالات استقلال لو رفت

به گزارش مستقل آنلاین، س از اتفاقات جنجالی دربی نودم مهدی رحمتی به نیمکت استقلال تبعید شد و پس از شعارهای احساسی برخی از هواداران و توهین گسترده‌ای که به او در فضای مجازی شکل گرفت، سنگربان کهنه کار فوتبال ایران تصمیم گرفت تا در یک انتقال جذاب و غیرمنتظره راهی مشهد شود و با تیم شهر خودرو قرارداد ببندد تا یکی از بمب‌های نقل و انتقالات تابستانه با سفر رحمتی از تهران به مشهد رقم بخورد.

 او که سالی درخشان را در شهر خودرو گذراند و آنقدر خوب درخشید که توانست این تیم را به آسیا برساند و در لیگ برتر هم با درخشش خود در جمع مدعیان آن‌ها را حفظ کند و در چند بازی متوالی، ستاره اول تیمش بود به نظر می‌رسد سودای آن را دارد که دوباره به یک هدف  نقل و انتقالاتی بدل شود.هر چند که قرارداد رحمتی با شهر خودرو 2 ساله است، اما تجربه جدایی یحیی گل محمدی از جمع عنابی‌پوشان مشهدی نشان داد که باشگاه خواستار مهدی رحمتی می‌تواند با پرداخت پول رضایت‌نامه او، این سنگربان باتجربه را به خدمت بگیرد؛ اتفاقی که در هفته‌های اخیر اخبار پیرامون آن شدت گرفته است و بعید نیست دوباره مهدی رحمتی یکی از بمب‌های نقل و انتقالاتی پیش از شروع لیگ بیستم قلمداد شود.

از یک سو شایعات مبنی بر بازگشت مهدی رحمتی به استقلال مطرح شده است و گویا مدیران این تیم تمایل به مذاکره با باشگاه شهر خودرو را دارند تا دوباره سنگربان آبی‌ها را به خانه بازگرداند؛ شنیده‌ها از رختکن تیم شهر خودرو حاکی از آن است که مهدی رحمتی قصد داشته پس از جدایی مجتبی سرآسیایی قرارداد خود با شهر خودرو را فسخ کند اما این مهم به وقوع نپیوست. با این حال با توجه به رقم میلیاردی رضایتنامه مهدی رحمتی، بعید به نظر می‌رسد فرهاد حمیداوی مخالفتی با این جدایی داشته باشد همانطور که 6 میلیارد بابت رضایت نامه یحیی گل محمدی تعیین کرد و او را به پرسپولیس فروخت(البته این رقم وصول نشده ) اما به هر حال این مدیر اقتصادی اهل بده و بستان و خرید و فروش است و روی رحمتی هم قیمتی با کف 3.5 میلیار گذاشته .

در فضای مجازی عده‌ای معتقدند مقصد بعدی او استقلال است و عده‌ای دیگر هم تیم‌هایی چون سپاهان در صورت لژیونر شدن پیام نیازمند و مس کرمان در صورت لیگ برتری شدن را مقصد بعدی مهدی رحمتی می‌دانند؛ هر چند که بدون تردید خود او مشتاق آن است تا بار دیگر در لباس آبی در میدان حاضر شود و سالهای پایانی فوتبال خود را در این تیم به سرانجام رساند. به هرحال  با هر مقصدی به نظر اولین جدا شده از اردوگاه شهر خودرو برای لیگ بیستم، این دروازه بان باتجربه و کهنه کار فوتبال ایران خواهد بود.

منبع :افکارنیوز

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها