یک ایرانی دیگر در فهرست داوران بلوبج فدراسیون جهانی تنیس روی میز

فدراسیون جهانی تنیس روی میز فهرست جدید داوران بلوبج را منتشر کرد که نام یک ایرانی در آن وجود دارد.

یک ایرانی دیگر در فهرست داوران بلوبج فدراسیون جهانی تنیس روی میز

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، با اعلام رسمی فدراسیون جهانی (ITTF) در صفحه مربوط به داوران و سرداوران بین المللی، شمار داوران بلوبج ایران به 4 داور رسید.

 

نصیبه دلیر هروی داور بین المللی کشورمان که در رقابت‌های فرانسه و بلژیک موفق شد با 4 ارزیابی خود را با موفقیت طی کند نام خود را به عنوان چهارمین داور بلوبج ایران ثبت کرد. پیش از او سیمین رضایی در سال 2010، حمیدرضا صباغیان در سال 2011 و فرخنده سلیمانی در سال 2013 موفق به دریافت نشان آبی شده بودند.

 

در ادامه این فرآیند و با برنامه ریزی های فدراسیون تنیس روی میز برای کسب داوری بلوبج یا نشان آبی که بالاترین مدرک داوری در جهان است، ناهید شیروانی، سوانا دانغیان و حمید انتشاری نیز در حال سپری کردن مراحل اریابی خود هستند.

 

به غیر از چهار داور بلوبج ایران، در لیست منتشر شده ITTF نام دو داور دیگر کشورمان که سال های گذشته در ایران مدرک بین المللی خود را دریافت کرده و در ادامه موفق به کسب نشان آبی داوری شده اند نیز به چشم می خورد . پری خلیلی مرندی از سوی کشور مالزی و مرضیه حکیم آرا از کانادا در این لیست حضور دارند و به فعالیت مشغول هستند.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها