خبر بد برای استقلالی ها

گفته می شود آندره‌آ استراماچونی که قبل از شیوع ویروس کرونا یک پیشنهاد خوب از فوتبال قطر داشت اخیراً نیز پیشنهاد یک باشگاه اماراتی را رد کرده است.

به گزارش مستقل آنلاین، خبرورزشی نوشت: گفته می شود آندره‌آ استراماچونی که قبل از شیوع ویروس کرونا یک پیشنهاد خوب از فوتبال قطر داشت اخیراً نیز پیشنهاد یک باشگاه اماراتی را رد کرده است.

آندره‌آ استراماچونی اواخر پاییز سال گذشته استقلال را رها کرد و به ایتالیا برگشت تا با وجود صدرنشینی این تیم در رقابت‌های لیگ برتر، قید هدایت آبی‌پوشان را بزند. تلاش مدیران باشگاه استقلال برای جلب رضایت او مؤثر واقع نشد و حتی پیگیری‌های مقامات وزارت امور خارجه و وزارت ورزش نیز نتوانست مرد ایتالیایی را از تصمیمی که گرفته بود، منصرف کند. استرا رفت و حالا استقلال دغدغه بسیار بزرگی به نام پرداخت دستمزد او دارد، چون قراردادش با این باشگاه دو ساله است و در صورتی که شکایت کند و بتواند حرفش را به کرسی بنشاند، استقلالی‌ها باید بالغ بر یک میلیون یورو به این مربی بپردازند؛ رقمی سنگین که قطعاً معادلات مالی استقلال را به طور کامل بر هم خواهد زد.

در همین خصوص جالب است بدانید بعضی از نزدیکان باشگاه استقلال مدعی‌اند این مربی قبل از شیوع ویروس کرونا یک پیشنهاد خوب از فوتبال قطر داشت که آن را نپذیرفت و اخیراً نیز پیشنهاد یک باشگاه اماراتی را رد کرده است. البته استقلالی‌ها بسیار نگران خانه‌نشینی و تیم نگرفتن استرا هستند، چون طبق قرارداد، اگر استراماچونی تابستان امسال تیم جدیدی پیدا کند، آنگاه دیگر نیاز نیست مبلغ درج شده به عنوان دستمزد سال دوم قرارداد توسط طرف ایرانی به او پرداخت شود ولی اگر چنین اتفاقی رخ ندهد، دردسرهای احمد سعادتمند به طرز قابل ملاحظه‌ای افزایش پیدا خواهد کرد.

منبع :جام نیوز

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها