نیمار به رئال مادرید می رود؟

نشریه مارکا مدعی شد که رئال مادرید هیچ علاقه ای به جذب نیمار ندارد.

 نیمار به رئال مادرید می رود؟

به گزارش مستقل آنلاین، نیمار بعد از گذراندن چند فصل فوق العاده با بارسلونا، در تابستان سال 2017 ساز جدایی کوک کرد؛ موضوعی که باعث شد این فوق ستاره برزیلی با یک قرارداد تاریخی به ارزش 222 میلیون یورو راهی لیگ یک فرانسه و باشگاه پاری سن ژرمن شود.

 
بسیاری معتقد بودند که نیمار برای خارج شدن از زیر سایه لیونل مسی و کسب جوایز فردی بارسلونا را ترک کرده و راهی PSG شده است اما با این وجود ستاره برزیلی طی یکی دو سال اخیر نتوانسته انتظارات را در تیم فرانسوی برآورده کند چرا که مصدومیت های متوالی و حاشیه های بی پایان نیمار، او را روزهای فوق العاده گذشته دور کرده است.

در تابستان گذشته صحبت های زیادی در رابطه با علاقه بارسلونا برای بازگرداندن نیمار به نوکمپ مطرح شد. همچنین شایعاتی نیز پیرامون علاقه فلورنتینو پرز و رئال مادرید به جذب این فوق ستاره برزیلی به گوش رسید. حالا دوباره و بعد از انتشار تصاویری از نیمار که در حال تماشای دیدار رئال مادرید مقابل آلاوز است، شایعات پیرامون انتقال او به جمع کهکشانی‌ها دو چندان شده است.

در همین رابطه مارکا که به نوعی از آن به عنوان منبع نزدیک به باشگاه رئال مادرید نیز یاد می شود، مدعی شده که لوس بلانکوس هیچ علاقه ای به جذب نیمار ندارد و حتی به این موضوع فکر هم نمی کند.

منبع :ورزش سه

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها