درهای فدراسیون برای علاقمندان و جوانان باز است

سرپرست فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری گفت: می‌توانیم به جای دور دور جوانان در خیابان‌ها و رفتار خلاف قانون، فرصت حضور در پیست و تخلیه هیجانات آنها را فراهم کنیم.

درهای فدراسیون برای علاقمندان و جوانان باز است

به گزارش مستقل آنلاین به نقل از سایت فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری، مازیار ناظمی پس از بازدید از روند آماده‌سازی و تکمیل و تجهیز آکادمی بین‌المللی فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری اظهار داشت: این رشته با ظرفیت‌های بسیار زیاد می‌تواند به نحو شایسته اوقات فراغت جوانان و علاقه‌مندان را پر کند.

سرپرست فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری گفت: فرصت‌های خوبی برای پر کردن اوقات فراغت جوانان داریم و با تجهیز پیست‌ها و اضافه شدن ساعت بهره‌برداری، امکانات فدراسیون در اختیار جوانان بیشتری قرار می‌گیرد.

مازیار ناظمی خاطر نشان کرد: می‌توانیم به جای دور دور جوانان در خیابان‌ها و رفتار خلاف قانون، فرصت حضور در پیست و تخلیه هیجانات آنها را بهتر فراهم کنیم. درهای فدراسیون برای علاقه‌مندان و جوانان باز است.

سرپرست فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری افزود: خوشبختانه همکاری خوبی با پلیس راهور تهران بزرگ داریم و اعلام می‌کنم برای آموزش متخلفان رانندگی در هر دو بخش موتور و ماشین آماده همکاری‌های علمی و فنی با پلیس راهور کشور هستیم.

وی تأکید کرد: فدراسیون در کنار مأموریت‌های حوزه قهرمانی و حرفه‌ای خود دارای مسئولیت اجتماعی و مدنی است و برای کمک به جامعه و خصوصاً پر کردن زمان فراغت و نشاط جوانان در کنار سایر بخش‌ها و البته همکار و همراه پلیس است.

 

منبع : تسنیم

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها