وقتی رونالدو مورد تمسخر هم‌تیمی‌هایش قرار می‌گرفت + عکس

زمانی که کریستیانو رونالدو در تیم فوتبال منچستریونایتد بازی می‌کرد مورد تمسخر هم‌تیمی هایش قرار می‌گرفت.

بدون شک کریستیانو رونالدو (cristiano ronaldo) ستاره تیم فوتبال یوونتوس یکی از بهترین بازیکنان تاریخ دنیای فوتبال است. او ۵ مرتبه به عنوان بهترین بازیکن سال جهان انتخاب شده و بهترین گل‌زن تاریخ رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا هم به شمار می رود.

مُدز تیم هم‌بازی رونالدو در تیم فوتبال منچستر یونایتد حقایق تازه‌ای را در رابطه با این بازیکن افشا کرده است. این بازیکن ۳ سال با رونالدو هم‌تیمی بوده است.

مدز تیم در رابطه با اولین فصل حضور رونالدو در جمع شیاطین سرخ اظهار کرد: وقتی رونالدو از تیم اسپورتینگ لیسبون به منچستریونایتد آمد، شرایط بسیار سختی را تجربه می‌کرد. همه بازیکنان تیم منچستر مدل مو‌ی او را مسخره می‌کردند، اما رونالدو بی‌توجه به آن‌ها تنها به فکر ارتقا سطح بازی خود بود.

او ادامه داد: هم تیمی هایم مدل موی‌من را هم مسخره می‌کردند و این مساله تاثیر بدی در بازی من داشت. اما رونالدو واقعا یک استثنا است. او به خوبی در برابر تمسخر‌هایشان مقاومت می‌کرد.

وی افزود: هر چقدر کنایه‌های هم بازی‌ها تاثیر منفی در بازی من داشت رونالدو از همین شرایط برای شکوفا کردن استعداد‌هایش استفاده کرد و با این کار خود، درس بزرگی به من داد.

مدز تیم درباره شرایط تمرینی رونالدو در تیم منچستر یونایتد گفت: در بیشتر مواقع رونالدو در تیم مقابل من قرار می‌گرفت. او سرعت فوق العاده‌ای داشت و در اکثر مواقع با سرعت بالا من را دریبل می‌زد. سرعت رونالدو من را از نفس می‌انداخت.

مدز تیم در پایان گفت: رونالدو متمرکز‌ ترین بازیکنی است که من در کنارش بازی کرده‌ام. او تنها به بازی خود فکر می‌کند و همیشه به دنبال بهتر شدن است.

لازم به ذکر است که مدز تیم پس از جدایی از جمع شیاطین سرخ، نتوانست عملکرد موفقی در دنیای فوتبال داشته باشد و در هیچ تیم مطرح اروپایی بازی نکرد، اما رونالدو هنوز هم در بالاترین سطح فوتبال اروپا در حال کسب افتخار‌ات بیشتر است.

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها