عصبانیت لیونل مسی؛ صدور دستور فروش ستاره بارسلونا

نشریه میرر در گزارشی مدعی شد لیونل مسی خواهان فروش یکی از بازیکنان بارسلونا است.

عصبانیت لیونل مسی؛ صدور دستور فروش ستاره بارسلونا

در تابستان سال 2017 و بعد از انتقال گرانقیمت نیمار به پاری سن ژرمن، مدیران دستپاچه بارسلونا خیلی سریع برای خرید بازیکنان جانشین اقدام کردند و در ابتدا عثمان دمبله، وینگر جوان دورتموند در همان تابستان و فیلیپ کوتینیو در زمستان سال 2018 و با مبالغی هنگفت راهی نوکمپ شدند، اما هیچکدام از این دو بازیکن عملکردی مطابق انتظار ارائه ندادند.

 

 

در حال حاضر کوتینیو مشتریانی چون چلسی، منچستر یونایتد، تاتنهام ، آرسنال و پاری سن ژرمن دارد. بازیکن برزیلی این فصل را به صورت قرضی در بایرن مونیخ گذراند، اما باشگاه آلمانی حاضر نیست این انتقال را با قیمت 120 میلیون یورو (105 میلیون پوند) دائمی کنند. بارسلونا تمایلی برای حفظ فیلیپ کوتینیو ندارد، اما لیونل مسی از نحوه رفتار این باشگاه با هافبک سابق لیورپول عصبانی شده است.

 

به نظر می رسد مسی علاقمند به جدایی عثمان دمبله به جای فیلیپ کوتینیو بوده و می خواهد هافبک برزیلی در نوکمپ باقی بماند. عثمان دمبله طی سه فصل اخیر بازی های زیادی را به علت مصدومیت از دست داده و رفتارهای عجیب و توام با بی انضباطی او بارها باعث عصبانیت مدیران و کادر فنی بارسلونا شده است.

 

وینگر فرانسوی بارسا در این سه سال تنها در 35 بازی لالیگایی برای این تیم به میدان رفته و لیونل مسی و برخی دیگر از بازیکنان باتجربه بارسلونا معتقدند بهتر است به جای فیلیپ کوتینیو، دمبله به فروش برسد تا از پول فروش او امکان جذب بازینانی چون لائوتارو مارتینز یا نیمار فراهم شود. اخبار حاکی از تمایل تیم هایی چون اینتر، یوونتوس و پاری سن ژرمن به جذب دمبله است.

 

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها