آخرین خبر از پرونده پرسپولیسی ها و برانکو

پرونده برانکو ایوانکوویچ و پرسپولیس از ابتدای هفته به مرحله اجرا خواهد رسید.

آخرین خبر از پرونده پرسپولیسی ها و برانکو

 باوجود آنکه تصور می‌شد تیم مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس، از در مذاکره و صلح وارد شود اما به دلیل فقدان منابع مالی به دنبال راهی برای کشتن وقت هستند تا بتوانند در موعد پرداخت، مبلغ ۷۰۰ هزار یورویی مدنظر برانکو را داشته باشند.

 

با این حال برانکو این وقت کشی و اتلاف وقت را برخلاف تعهدی که از نظر شخصی به باشگاه پرسپولیس داشت، می‌داند و از این موضوع ناراحت و دلخور شده است. با این وصف دارو گوشیچ وکیل سرمربی سابق کروات پرسپولیس در پی تکمیل مدارک و ارسال اظهارنامه‌ای است که در روند طبیعی و تدریجی وصول پول های عقب افتاده در پرونده های فیفایی وجود دارد.

 

در نتیجه پرسپولیس تا روز شنبه برابر صلح و تقسیط مبلغ مورد نظر برانکو وقت دارد و اگر این موضوع به روزهای بعد موکول شود، کار از دست سرمربی کروات سرخوچشان نیز خارج خواهد شد و فیفا با در نظر گرفتن جرایم احتمالی، پول برانکو را از پرسپولیس وصول خواهد کرد.

 

البته پرسپولیسی ها به دنبال حضور در دادگاه تجدید نظر در پرونده برانکو و بودیمیر که خود این موضوع نیز به معنای اتلاف نزدیک به ۱۰۰ هزار دلار روی دو کیس جداگانه و پرداخت حق وکیل و… است. آن هم در پرونده هایی که مشخص است پرسپولیس برنده نخواهد بود. البته موضوع اصلی در پرسپولیس، نبود منابع مالی برای پرداخت هایی مثل این است و مدیریت فعلی نیز چاره ای نیز بازی تاخیری برای گشایش های آتی ندارد. اتفاقی که مشخص نیست در آینده هم به وقوع بپیوندد یا نه.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها