اوترخت: از فدراسیون فوتبال هلند شکایت می‌کنیم

باشگاه اوترخت که با تصمیم فدراسیون فوتبال هلند از حضور در لیگ اروپا بازمانده می‌گوید علیه آن شکایت خواهد کرد و این تصمیم را نخواهد پذیرفت.

اوترخت: از فدراسیون فوتبال هلند شکایت می‌کنیم

باشگاه فوتبال اوترخت که در نتیجه تصمیم امروز فدراسیون فوتبال هلند در تعطیلی لیگ این کشور، فرصت حضور در لیگ اروپای فصل آینده را از دست داده می‌گوید این تصمیم را نخواهد پذیرفت و علیه آن شکایت قانونی خواهد کرد.

 

 

بر اساس تصمیم رسمی که امروز از سوی فدراسیون فوتبال هلند اعلام شد، لیگ اردیویزی هلند در حالی به پایان رسید که قهرمانی برایش معرفی نشده و هیچ تیمی از آن سقوط یا به آن صعود نخواهد کرد. از این گذشته فصل در حالی پایان رسید که جایگاه فعلی تیمها در جدول به عنوان رتبه نهایی‌شان ملاک قرار خواهد گرفت. به این ترتیب اوترخت دیگر نمی‌تواند به عنوان نماینده هلند شانسی برای حضور در لیگ اروپا داشته باشد.

 

با توجه به تصمیم امروز، دو تیم صدرنشین آژاکس و آلکمار به لیگ قهرمانان راه یافته و تیمهای فاینورد، آیندهوون و ویلم به لیگ اروپا راه خواهند یافت.

 

ناراحتی اوترخت از آن رو است که در صورت پایان نیافتن فصل می‌توانست با پیروزی مقابل فاینورد در فینال جام  حذفی این کشور، جواز صعود به لیگ اروپا را بدست بیاورد. اما فینال جام حذفی هم بر اساس اعلام فدراسیون، مثل سایر مسابقات فوتبال در این کشور، لغو شده است.

 

باشگاه اوترخت در بیانیه‌ای اعلام کرد:" باشگاه اف‌سی اوترخت برنامه اعلامی فدراسیون برای توزیع سهمیه‌های اروپایی هلند را نخواهد پذیرفت. باشگاه ما بدون تردید علیه این تصمیم اقدام خواهد کرد و در دادگاه‌های ورزشی و در یوفا اقامه دعوا می‌کند".

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها