بی توجه به همه مسائل، بازیکنانم را تمرین خواهم داد

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: اگر وضع به همین منوال باشد، بازیکنان تیمم را در چند گروه تمرین می‌دهم.

عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران در مورد حضور در تهران به دلیل شروع تمرینات تیمی بیان کرد: طبق خبر‌هایی که از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال به من دادند احتمال دارد از روز پانزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال آغاز شود و بعد از ماه مبارک رمضان مسابقات لیگ هم از سر گرفته می‌شود. با این حال همچنان منتظر هستیم تا به صورت رسمی اعلام کنند.

وی افزود: در هر حال برای هر تصمیمی آماده هستیم. اما از آنجایی که تمامی اداره ها، سوپر مارکت‌ها مغازه‌ها باز هستند فکر می‌کنم اگر اجازه بدهند از امروز تمرینات شروع شود به صرفه‌تر از ۱۵ اردیبهشت ماه خواهد بود. ما قرار بود فاصله‌ها را رعایت کنیم، اما دیروز در اتوبوس فرودگاه شاهد بودم ۵۰ نفر کنار هم ایستاده بودند و نمی‌شد نفس بکشیم. اگر قرار است اینطور فاصله گزاری اجتماعی رعایت شود، از مسئولان درخواست داریم تمرینات ما را شروع کنند تا بیش از این بلاتکلیف نمانیم! متاسفانه هیچکس این شرایط کرونایی را رعایت نمی‌کند و امیدوارم اتفاق ناگواری برای ما نیفتد.

ویسی بیان کرد: من با این شرایطی که می‌بینم به صورت ۳ یا ۴ گروهه به بازیکنانم، زیر نظر خودم تمرین می‌دهم و حالا هم در مرحله تست گیری هستم. تا الان هم احترام به قوانین گذاشتیم و بیرون از خانه نیامدیم، اما وقتی هیچکس رعایت نمی‌کند از من هم انتظاری نداشته باشند! تا امروز به صورت آنلاین با بازیکنان در تماس بودیم و تمرینات را زیر نظر گرفتیم، اما از امروز  خودم به صورت مستقیم زیر نظر می‌گیرم.

ویسی درباره  احتمالی تعطیلی لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: متاسفانه مدیران و باشگاه‌های ما منافع خودشان را می‌بینند و منافع کلی را در نظر نمی‌گیرند. اگر همه روی یک نظر تاکید می‌کردیم آن وقت افق دیدمان را در حالت کلی پایه گذاری می‌کردیم. من منتظرم بازی‌ها تمام شود، چون تیمم در انتهای جدول رده بندی است و از طرفی پرسپولیس منتظر است لیگ تمام شود تا قهرمانی اش را جشن بگیرد. تیم پنجم ششم هم بر این عقیده هستند که شاید سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را بگیرند. هرکسی سود خود را می‌بیند و اصلا سود جمعی در کار نیست. در والیبال و بسکتبال بهترین تصمیم با نظر کلی جمع اتخاذ شد و شخصا از این اقدام لذت بردم و کار بسیار شایسته‌ای با این تفکر انجام دادند.

او در مورد شرایط این روز‌های پیکان در لیگ برتر عنوان کرد: جایگاه مناسبی در جدول نداریم و از روزی که به تیم آمده ام بازی ها را  مساوی کرده ایم و یک باخت نیز در خانه داده ایم. بازیکنانم تلاش خود را چند برابر کرده اند. پیکان تیم بسیار خوبی است و پشتوانه بسیار عالی دارد. پیکان واقعا باشگاه حرفه ای در فوتبال ما است و امیدواریم با تلاش به لیگ پایین‌تر نرویم. به هر حال بازی‌ها که شروع شود شرایط را می‌سنجیم و تمام تلاش بر این است تا بهترین عملکرد را از خود نشان دهیم.  

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: اگر منافع مشترک باشگاه‌ها را در نظر بگیرند بهتر است لیگ تعطیل شود. در واقع اگر لیگ برگزار شود تجمع افراد بالا می‌رود و همین موضوع باعث می‌شود تا سلامتی افراد به خطر بیافتد.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها