خیلی سختی تحمل کردم و به دروازه استقلال رسیدم

دروازه بان استقلال گفت: خیلی سختی تحمل کردم و به دروازه استقلال رسیدم، سال اول بازی نکردم، اما سال دوم ۲ مرتبه به میدان رفتم.

خیلی سختی تحمل کردم و به دروازه استقلال رسیدم

 به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، سید حسین حسینی دروازه بان تیم فوتبال استقلال گفت: مانلی دختر من ٩ ماه دارد و خدا را شکر در روز‌های سخت قرنطینه حضور دارد. من تمرین بودم و وقتی به خانه آمدم او به دنیا آمد. مانلی چند کلمه بلد است و هنوز صحبت نمی‌کند.

او ادامه داد: از برق شیراز به استقلال آمدم و وقتی دروازه بان سوم بودم کسی من را قبول نداشت، اما آرزوی من بازی برای استقلال بود. خیلی سختی تحمل کردم و به دروازه استقلال رسیدم. سال اول بازی نکردم، اما سال دوم دو مرتبه به میدان رفتم و سپس راهی خدمت شدم.

حسینی افزود: از رفتن به خدمت سربازی راضی هستم زیرا اکنون شرایط سخت شده است. همه فکر من بازگشت به استقلال بود و خدا را شکر به تیم برگشتم. برای حفظ آمادگی در خانه تمرین می‌کنیم تا برای شروع مسابقات آماده شویم.

او گفت: مبلغ قابل توجهی برای آزادی پیشکسوت عزیز استقلال جمع شده است. حساب بعد از چند ساعت بسته و سپس باز شد. هر کسی می‌تواند به نوبه خود کمک کند تا این کار خیر انجام شود.

او تصریح کرد: فکر می‌کنم ادامه لیگ سخت باشد. اولویت همه سلامتی مردم است و باید تصمیمی گرفت که به نفع همه باشد. به لیگ‌های خارجی نیز می‌توان برای تصمیم گیری نگاه کرد.

حسینی افزود: سال سختی را سپری کردیم و تغییرات زیادی داشتیم. اعتماد به نفس بازیکنان کاهش پیدا کرده بود، اما با تمرینات استراماچونی به صدر جدول رسیدیم. تلاش دشمنان برای پایین کشیدن تیم شروع شد. سرمربی علاقه داشت بماند و به بزرگان تیم گفت که می‌خواهد بماند، اما در نهایت رفت. قبل از بازی پیکان بازیکنان بغض داشتند و ما در ادامه امتیاز از دست دادیم. تنها راه ضربه زدن به تیم، رفتن او بود.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها