مشتریان کوتینیو در نقل و انتقالات تابستانی مشخص شدند

۴ تیم از لیگ جزیره مشتریان جدی فیلیپ کوتینیو بازیکن تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان در نقل و انتقالات تابستانی هستند.

باشگاه بارسلونا در نظر دارد تا نیمار جونیور ستاره تیم فوتبال پاری سن ژرمن را بار دیگر به نیوکمپ برگرداند و برای اینکه بتواند مبلغ انتقال نیمار را فراهم سازد تصمیم گرفته تا فیلیپ کوتینیو بازیکن برزیلی خود را که اکنون در به صورت قرضی در بایرن مونیخ آلمان بازی می کند را به فروش برساند.

فیلیپ کوتینیو در سال ۲۰۱۸ با قراردادی به ارزش ۱۴۲ میلیون پوند از تیم لیورپول انگلیس راهی تیم بارسلونا شد اما نتوانست انتظارات را برآورده سازد تا اینکه مدیران بارسلونا تصمی گرفتند در ابتدای فصل جاری با قراردادی قرضی به ارزش ۷ میلیون پوند او را راهی بایرن مونیخ کردند. در بندی از قرارداد میان این ۲ باشگاه آمده که در صورت پرداخت ۱۰۰ میلیون پوند به باشگاه بارسلونا، این انتقال دائمی می‌شود.

کوتینیو در این فصل در ۳۲ بازی برای باواریایی‌ها به میدان رفت. او توانست آمار ۹ گل و ۸ پاس منجر به گل را برای خود ثبت کند. با این وجود به نظر نمی‌رسد مسئولان باشگاه مونیخی تمایلی برای به خدمت گرفتن کوتینیو و پرداخت مبلغ تعیین شده داشته باشند.

در شرایط فعلی تیم‌های لیگ جزیره خواهان به خدمت گرفتن این ستاره برزیلی شده اند. کوتینیو پیش از این سابقه بازی در لیگ جزیره را داشته است. او پیش از پیوستن به تیم بارسلونا از ستاره‌های تیم لیورپول بود و روز‌های خوشی را در ورزشگاه آنفیلد داشته است.

از تیم‌های فوتبال چلسی، منچستر یونایتد، تاتنهام و آرسنال به عنوان جدی‌ترین مشتریان کوتینیو نام برده می‌شود. شنیده‌ها حاکی از این است که فرانک لمپارد سرمربی تیم چلسی شخصا با کوتینیو تماس گرفته و از او خواسته تا فصل آینده در استمفورد بریج به میدان برود. مسئولان باشگاه منچستر هم به اسپانیا سفر کرده و با مسئولان باشگاه بارسلونا وارد مذاکره شده اند.

باید دید این ستاره برزیلی برا فصل آینده کدام یک از این تیم‌ها را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب می‌کند.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها