بیرانوند: اتفاتقات خوبی برای تیم ملی رخ می‌دهد

بیرانوند: اتفاتقات خوبی برای تیم ملی رخ می‌دهد

بیرانوند: اتفاتقات خوبی برای تیم ملی رخ می‌دهد

علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس که برای حضور در مراسم برترین‌های فوتبال آسیا به هنگ کنگ سفر کرده بود، ساعت ۳:۳۰ دقیقه بامداد به ایران بازگشت.

تعداد زیادی از هواداران و مشوقین پرسپولیس نیز که بعضی از آن‌ها چندین ساعت منتظر ورود سنگربان سرخپوشان بودند، با اهدای شاخه‌های گل به بیرانوند از او استقبال کردند.

علیرضا بیرانوند، دروازه بان پرسپولیس نیز پس از ورود به فرودگاه امام خمینی (ره) بیان کرد: دوست داشتم برنده این جایزه شوم و دل مردم را شاد کنم که این اتفاق رخ نداد. درباره اینکه فدراسیون فوتبال هم در انتخاب برترین‌ها نقش دارد، باید بگویم که سال فوتبالی را از لحاظ ملی و باشگاهی پشت سر نگذاشتیم و اینکه عنوانی را کسب نکنیم، قابل پیش بینی بود.

او افزود: سال فوتبالی بدی را پشت سر گذاشتیم و در جام ملت‌های آسیا قهرمان نشدیم و در رده باشگاهی هم فقط تیم ذوب آهن به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد که آن هم حذف شد. اگر افتخاری کسب می‌کردیم، شاید می‌توانستیم عنوانی بدست آوریم.

بیرانوند در خصوص فسخ قرارداد تیم ملی با ویلموتس گفت: صحبت‌های خوبی با مهدی تاج انجام دادم و قرار است اتفاقات خوبی برای تیم ملی رخ دهد. حدود ۴۵ دقیقه با تاج پیش از سفرش صحبت کردم. همچنین دست هواداران که تا اینجا آمدند می‌بوسم و امیدوارم بتوانم اتفاقات خوبی را رقم بزنم.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها