شهرخودرو در ورزشگاه امام رضا(ع) میزبان پرسپولیس است

دیدار تیم‌های شهر خودرو و پرسپولیس در هفته ششم لیگ برتر قطعا در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار خواهد شد.

شهرخودرو در ورزشگاه امام رضا(ع) میزبان پرسپولیس است

تیم فوتبال شهر خودرو در هفته پنجم لیگ برتر در مسجدسلیمان به مصاف نفت این شهر خواهد رفت. بر همین اساس شاگردان گل‌محمدی فردا راهی اهواز خواهند شد و با اتوبوس از اهواز راهی مسجدسلیمان خواهند شد.

* روح‌الله باقری مهاجم شهر خودرو که دچار کشیدگی همسترینگ شده بود، در روزهای اخیر تمرینات خود را با سایر بازیکنان آغاز کرده اما مشخص نیست که چهارشنبه بتواند برای تیمش به میدان برود.

* تیم شهر خودرو پس از بازی مقابل نفت مسجدسلیمان باید در جام حذفی به مصاف نساجی در قائم‌شهر برود. ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌احتمالا تمرینات شهر خودرو برای این بازی در تهران ادامه پیدا خواهد کرد و یحیی گل‌محمدی تیمش را برای بازی در جام حذفی در تهران آماده می‌کند. نبود زمین تمرین مناسب و همچنین مسافت مشهد به قائم شهر و مشکلات پروازی شاید باعث شود مشهدی‌ها بعد از بازگشت از مسجدسلیمان در تهران مستقر شوند.

* تیم شهر خودرو بعد از بازی با نساجی باید در مشهد پذیرای پرسپولیس باشد و تمهیدات ویژه‌ای برای این بازی از سوی هیات فوتبال، شهرداری مشهد و باشگاه شهر خودرو برای این بازی اندیشیده شده است.

* از طرف دیگر در حالی که پیش از این شایعه برگزاری بازی شهر خودرو و پرسپولیس در ورزشگاه ثامن به گوش می‌رسید اما این بازی قطعا در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار خواهد شد.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها