حمایت جانانه علی پروین از ورود زنان به ورزشگاه‌ها

علی پروین اسطورۀ باشگاه پرسپولیس و فوتبال ایران، رسماً از ورود زنان به ورزشگاه‌ها حمایت به عمل آورد و خواهان حضور آنها در استادیوم‌ها شد.

حمایت جانانه علی پروین از ورود زنان به ورزشگاه‌ها

علی پروین اسطورۀ محبوب فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس که جایگاه بسیار کاریزماتیکی را در نزد مسئولین و هواداران و مخاطبین فوتبال دارد؛ خواهان حضور هرچه سریع‌تر زنان در ورزشگاه‌ها شد و از این ماجرا حمایت کامل به عمل آورد.

پروین در این باره اظهار داشت: من چند سال پیش گفتم اگر خانم‌ها را به ورزشگاه راه بدهند فضا یک مقدار از فحش‌دادن و حاشیه‌ها پاک‌تر و سالم‌تر می‌شود و فرهنگسازی‌ می‌شود. ولی اگر راه ندهند، شرایط مثل سابق است و چیزی درست نمی‌شود. البته در نهایت که ما را مجبور می‌کنند بانوان را به ورزشگاه راه دهیم. یعنی فیفا یک کاری می‌کند که حتما خانم‌ها را راه دهیم. خب، چه بهتر که خودتان تصمیم بگیرید یک قسمت ورزشگاه را به بانوان اختصاص دهید. چه ایرادی دارد؟ چه مشکلی دارد؟ حتما باید فیفا فشار بیاورد ما خانم‌ها را راه دهیم؟ درست مانند بازی پرسپولیس مقابل کاشیما در فینال آسیا.

علی پروین
 

خب بابا خودتان بیایید یک برنامه‌ریزی کنید. الان بیشتر پدرها می‌ترسند بچه‌هایشان را ببرند استادیوم! به خاطر همین شعارهای زشت و فحش‌هایی که می‌دهند. اجازه دهند خانم‌ها به ورزشگاه بیایند تا فضای ورزشگاه بهتر شود. الان در والیبال و بسکتبال خانم‌ها را راه می‌دهند، در فوتبال هم راه بدهند چه ایرادی دارد؟ یک بخشی را درست کنند اصلا از مردها جدا باشند. درست مثل بازی پرسپولیس و کاشیما که در سمت راست ورزشگاه جایی را برای خانم‌ها درست کردند.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها