جانشین بیرانوند مشخص شد

جانشین علیرضا بیرانوند کیست؟

جانشین بیرانوند مشخص شد

با مصدومیت علیرضا بیرانوند حالا امیررضا رفیعی فیکس شده و مهرشاد اسدی دروازه‌بان دوم سرخ‌ها خواهد بود.

 مهرشاد اسدی دروازه‌بان سوم پرسپولیس که مثل رفیعی از ابتدای فصل گذشته همراه سرخ‌هاست حالا دروازه‌بان دوم تیمش به حساب می‌آید.

این دروازه‌بان ۲۳ ساله و اهل قائمشهر در برخی بازی‌های نیم فصل اول که پرسپولیس بازیکن کم داشت و یحیی از سه دروازه‌بان در لیست تیمش سود می‌برد روی نیمکت نشست ضمن اینکه در بازی نیم فصل دوم هم نیمکت نشین بود.

حالا و با مصدومیت بیرانوند دوران تازه‌ای برای این دروازه‌بان جوان شروع شده و می‌تواند چند بازی پشت سر هم را از روی نیمکت شروع کند.

اسدی در نیمه دوم دیدار با مس رفسنجان که هفته قبل به صورت تدارکاتی برگزار شد به میدان رفت و گلی نخورد. او هم مثل رفیعی در بازی‌ها دوستانه به میدان رفته که البته تعدادش زیاد نبوده و بازی رسمی برای پرسپولیس انجام نداده است.

از مدت‌ها قبل و زمانی که بیرانوند به پرسپولیس پیوست همیشه دروازه‌بان دوم بودن در این تیم مهم بوده، اما حالا و در شرایطی که هیچ گلر نام آشنایی در لیست سرخ‌ها نیست اسدی دروازه‌بان دوم تیمش به حساب می‌آید و شاید شانس این را داشته باشد که در صورت لغزش رفیعی از او نیز استفاده شود.

نکته اینجاست که اسدی هم در تمرینات و بازی‌های دوستانه تیمش درخشیده و اینچنین همواره مورد تمجید کادر فنی و مدیران باشگاهش قرار گرفته است. در عین حال همبازیان نام آشناتر و خود بیرانوند هم همیشه از این دروازه‌بان مثل رفیعی حمایت کرده‌اند و مورد اعتماد گلر ملی پوش پرسپولیس بوده‌اند.

منبع: ورزش3

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها