سمیعی: به خاطر نداشتن اطلاعات درست از حذف استقلال حرف می‌زنند/ داور به ریتم دربی آسیب زد

سخنگوی باشگاه استقلال گفت: داور با سوت‌هایش در دربی روز جمعه جلوی ریتم بازی استقلال را گرفت.

سمیعی: به خاطر نداشتن اطلاعات درست از حذف استقلال حرف می‌زنند/ داور به ریتم دربی آسیب زد

سخنگوی باشگاه استقلال گفت: داور با سوت‌هایش در دربی روز جمعه جلوی ریتم بازی استقلال را گرفت.

 فرشید سمیعی درباره دربی روز گذشته به رسانه باشگاه استقلال گفت: این شکست چیزی از ارزش‌های بازیکنان خوب ما و آقای ساپینتو و همکارانش کم نمی‌کند. استقلال نمایش خوبی ارائه کرد و موقعیت‌های خوبی هم داشتیم و می‌شد پیروز میدان باشیم ولی بدشانس بودیم. امسال مشکلات بسیار و سختی‌های زیادی داشتیم ولی با وجود همه این سختی‌ها و حواشی مختلفی که داشتیم، این تیم هنوز در کورس قهرمانی قرار دارد که ارزشمند است. بابت نتیجه دربی از هواداران عذرخواهی می‌کنیم و این قول را می‌دهیم که برای هر دو جام تا آخرین لحظه تلاش می‌کنیم. به تیم و کادرفنی استقلال ایمان داریم و مطمئن هستیم با حمایت هواداران به موفقیت می‌توانیم برسیم. به تیم خوب خودمان بابت تلاش‌شان خدا قوت می‌گویم.

وی درباره موضوع حذف استقلال از آسیا تصریح کرد: این موضوع درست نیست. اظهارات و گمانه‌زنی‌هایی که در این خصوص در رسانه‌های مختلف و‌ فضای مجازی مطرح می‌شود، به خاطر نداشتن اطلاعات درست است. استقلال همه موارد لازم پنج گانه را بارگذاری کرده و هنوز هیچ جلسه‌ای برای تصمیم‌گیری برگزار نشده و مشخص نیست چه تیم‌هایی مجوز حضور در آسیا را کسب می‌کنند. بررسی مدارک هنوز آغاز نشده است. همه پیگیری‌ها را انجام داده و می‌دهیم. از هر روزنه و شانسی که باشد، استفاده می‌کنیم.

سخنگوی باشگاه استقلال درباره قضاوت پیام حیدری در دربی 100 خاطرنشان کرد: داوری عملکرد خوبی نداشت. دادن کارت زرد اشتباه (به تشخیص کارشناسان متعدد) به مدافع میانی تیم آن هم قبل از دقیقه 20 مسابقه، یعنی استرس و با ترس بازی کردن در دقایق طولانی باقی مانده. در یک صحنه هم که تصاویرش منتشر شد، پیراهن چشمی کاملاً کشیده شد و پنالتی صددرصد گرفته نشد. خیلی از خطاهای اطراف محوطه جریمه و میانه میدان می‌شد اصلاً اعلام نشوند. خیلی از خطاها اشتباه اعلام شد و روی روند تهاجمی ما اثر گذاشت. خطایی که منجر به گل پرسپولیس شد، هم خطا نبود. با این وضعیت داوری و توقف مداوم بازی با سوت‌های داور، ریتم تیمی ما بارها آسیب داد. حتماً شکایت خود را از قضاوت حیدری به فدراسیون و سازمان لیگ اعلام خواهیم کرد. برای یک داوری عادلانه، VAR یک قسمت از این پروسه است و باید همزمان به دنبال تربیت و آموزش داوران جوان برای انجام این پروسه به نحو عالی باشیم که اگر این موارد انجام نشود، بعید بدانم VAR به تنهایی حلال همه مشکلات باشد.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.