بنگر: استقلال شانس آورد سنگین‌ترین شکست تاریخ را نخورد/ برگ برنده پرسپولیس تجربه‌اش است

مدافع سابق سرخ‌پوشان گفت: اگر مربیان دو تیم به مساوی فکر کنند صددرصد بازنده هستند و تنها سپاهان است که از تساوی دو تیم بسیار خوشحال خواهد شد.

بنگر: استقلال شانس آورد سنگین‌ترین شکست تاریخ را نخورد/ برگ برنده پرسپولیس تجربه‌اش است

محسن بنگر درباره دیدار پرسپولیس و استقلال در رقابت‌های هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر اظهار داشت: این دربی یکی از حساس‌ترین دربی‌های ۱۰ سال اخیر خواهد بود شرایط دو تیم در جدول طوری است که باید حتماً پیروز میدان شوند به همین دلیل باید شاهد فوتبال زیبایی و هجومی از سوی دو تیم باشیم.

وی افزود: اگر مربیان دو تیم بخواهند احتیاط را در دستور کار خود قرار دهند و به مساوی فکر کنند صد درصد بازنده هستند و تنها سپاهان است که از تساوی  دو تیم بسیار خوشحال خواهد شد.

بنگر درباره پیروزی پرگل پرسپولیس با نتیجه ۴ بر ۲ که بهترین خاطره‌اش است گفت: آن دیدار یکی از بهترین بازی‌های تاریخ دربی بود که پرسپولیس ۴ گل زد و ۴ گل هم نزد وگرنه سنگین‌ترین شکست تاریخ استقلال رقم می‌خورد. البته قبل از بازی می‌دانستیم بیشتر از سه گل به استقلال خواهیم زد و شاید اگر پنالتی طارمی گل می‌شد یک اتفاق تاریخی رقم می‌خورد.

مدافع سابق سرخ‌پوشان در پایان توضیح داد: درست است که استقلال شرایط خیلی بهتری دارد و در خط حمله آمار بهتری دارد اما پرسپولیس در خط دفاع مهره‌های باتجربه‌تری دارد. با این حال اختلاف امتیاز میلیمتری دو تیم باعث شده این دربی علاوه بر حساسیت برای قهرمانی سرنوشت‌ساز هم باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها