ویسی: نساجی باید در آبادان شکست بخورد/ ۸۰ درصد شانس برای ماندن در لیگ برتر داریم

تا قبل از این بازی، ۲۰ درصد امید و شانس برای ماندن داشتیم اما الان واقعاً ۸۰ درصد شانس ماندن داریم .

ویسی: نساجی باید در آبادان شکست بخورد/ ۸۰ درصد شانس برای ماندن در لیگ برتر داریم

صنعت‌نفت آبادان با حضور عبدالله ویسی متحول شد و توانست امتیازات مهمی در این چند هفته اخیر به دست بیاورد. امتیازاتی که آنها را به تیم رده چهاردهمی مس کرمان نزدیک‌تر کرد. عبدالله ویسی سرمربی جدید زردپوشان آبادانی که حالا بیش از هر زمانی امیدوار به ماندن تیم در لیگ برتر است، درباره بازی با پیکان، بازی هفته آینده مقابل نساجی مازندران و... صحبت‌های جالبی دارد.

 

بازی با پیکان چطور بود؟

بازی سختی بود و هر ۲ تیم با توجه به اینکه هفته گذشته پیروز شده بودند این هفته تلاش می‌کردند اوضاع را بهتر کنند. پیکان هم با توجه به اینکه میزبان بود به پر و پای ما پیچید و هر ۲ تیم موقعیت نصف و نیمه داشتند اما در کل بازی دعوای میانه میدان بود که در نهایت زورمان بهم نرسید و بازی با مساوی تمام شد.

ظاهرا پیکان خیلی بسته بازی کرد.

 ما هم همین‌جور بودیم و برای نباختن و بعد هم گل زدن و بردن به میدان رفتیم. پیکان هم می‌خواست برد را ادامه بدهد اما نشد. اگر ۲ روز هم بازی می‌کردیم هیچ گلی زده نمی‌شد و باز هم بازی با مساوی بدون گل تمام می‌شد.

به هر حال همین یک امتیاز هم امید را برای ماندن در لیگ برتر در آبادانی‌ها بیشتر کرد...

بله چون به تیم‌های بالاتر نزدیک‌تر شدیم. ضمن اینکه بازی هفته آینده در خانه خودمان است و منتظر لغزش حریفان باید باشیم. می‌خواهیم در ۴ بازی باقیمانده بهترین عملکرد را داشته باشیم.

پس بازی با نساجی یک بازی مهم و ۶ امتیازی است.

بله، اتفاقاً سرمربی نساجی برای بازی ما به ورزشگاه آمد و بازی را از نزدیک تماشا کرد. البته بازی خوبی از تیم ما ندید و بدون شک آنالیزورها تمام بازی‌های اخیر ما را بررسی خواهند کرد. در هر صورت آن بازی که سرمربی نساجی از ما دید خوب نبود. هر چند که برای ما مهم نیست و حتی اگر لشکر جنگی هم بیاورند ما باید آنها را شکست دهیم و محکوم به برد هستیم. هر تیمی جز نساجی هم بود همین را می‌گفتم که به هر حال قرعه به نام نساجی افتاد و آنها باید مقابل ما شکست بخورند.

الان چقدر امیدوار به ماندن در لیگ برتر هستید؟

ببینید این تک امتیاز که مقابل پیکان به دست آوردیم ما را از ۸۰ درصد رد کرد. تا قبل از این بازی، ۲۰ درصد امید و شانس برای ماندن داشتیم اما الان واقعاً ۸۰ درصد شانس ماندن داریم و البته همه چیز دست خودمان است. ما منتظر لغزش رقبا هستیم و مس کرمان هم به ما باخت و هم به پرسپولیس که این مسأله باعث شد به جایگاه آنها نزدیک شویم. این مسأله باعث یک همت عمومی شده. از هیأت مدیره و مسئولان گرفته تا تیم و اعضای آن همه و همه دست به دست هم دادیم تا بهترین اتفاقات بیفتد. مثلاً برای بازی با پیکان معاونین منطقه آزاد اروند آمدند و حتی در رختکن حضور پیدا کردند و به بچه‌ها و تیم خسته‌نباشید گفتند. با این حرکت، بچه‌ها امیدوار می‌شوند. من به بچه‌ها هم گفتم شما در این ۳، ۴ هفته آنقدر خوب کار کردید که حالا همه تلاش می‌کنند تیم در لیگ برتر بماند و حمایت می‌کنند. قبلاً فقط برای بازی آبرومندانه به میدان می‌رفتند اما حالا به دنبال برد هستیم و ماندن در لیگ برتر. حتی تا یکی، ۲ هفته پیش مسئولان معتقد بودند باید برای لیگ برنامه‌ریزی کنیم اما حالا امیدوار به ماندن در لیگ برتر شدند.

در کل تیم خیلی خوب هم بازی می‌کند.

راضی هستم از این موضوع و تغییراتی که باعث بهتر شدن تیم شد. تیم صنعت‌نفت آبادان حیف است که به لیگ یک برود. آبادان در همه جای ایران طرفدار دارد که امیدوارم در لیگ برتر بماند، چه من باشم و چه نباشم. مهم این است که صنعت‌نفت در لیگ برتر بماند.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.